01 Ocak 2017 Pazar 20:53
02 Ocak Ankara'da yarın okullar tatil mi? Başkent Ankara'da yarın kar tatili yapılan okullar var mı?
Ankara'da Yarın Okullar Tatil mi? Kar yağışının görlebileceği illerimiz arasında yer alan Başkent Ankara'da yarın kar tatili yapılan okullar var mı? Kar yağışının sabaha doğru etkili olması beklenen Ankara'da yarın işe ve okula gidenler sürprizle karşılacak mı? Başkent Ankara' da okullar tatil edilecek mi? Ankara ve ilçelerinde hangi okullarda eğitime ara verilecek? Açıklama var mı  Ankara ve çevresinde eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller hangileri sizler için derdiğimiz haberimiz..

Okullarda kar tatili olan iller "
Kar Tatili Olan İller" sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Ankara'da Okullara kar tatili var mı? Ziyaretçilerimizin en çok merak ettiği sorular ve cevapları burada! Türkiye genelinde hangi okullarda tatil mi? Eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller nereler ve detaylar haberimizde..

KAR GELİYOR!

Ankara'da beklen kar geliyor, gece saatlerinde başlayacak kar yağışı gece boyunca devame decek ve perşembe sabahı etkisini biraz kaybedecek. Ankara'da beklenen kar kalınlığı merkezde 5 ile 10 cm arasında olacak. İlçelerde ve yüksek kesimlerde ise kar kalınlığı 10 - 20 cm arasında olacak. 

MALATYA - ELAZIĞ - MALATYA - BİNGÖL VE TUCELİ'DE KAR

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, Perşembe ve Cuma günü, Tunceli Malatya Bingöl ve Elazığ'da yoğun kar yağışı geliyor. Balkanlar üzerinden gelen soğuk hava bölgede etkisini sürdürmeye devam ediyor. Sıcaklığın gece -20'lere kadar düştüğü bölgede kar yağğışı daha etkili olacak. Elazığı ve Malatya'da etkili olması beklenen soğuk hava ve kar yağışı Adıyaman'da kendisini kar olarak gösterecek.  Kuvvetli yağışların etkili olacağı Adıyaman'da vatandaşlar sel baskınlarına karşı uyarıldı.

Yoğun kar yağışının etkili olacağı bölgemizde karayollarının da bundan etkileneceği görülmekte, kar yağışı nedeniyle Güneydoğu yönünden gelecek etkili rüzgarın hızının saatte 60 kilometre olacağı belirtildi. 

Yağışların,  2016 yılının son gününe kadar bölge genelinde etkisini sürdüreceğini de aktaran merkez, rüzgarın da perşembe günü Güneydoğu yönünden saatte 60 kilometre kuvvetli hızla eseceği bilgisini verdi. Uyarıda da bulunan merkez, yoğun kar yağışları nedeniyle, bölgede birbirine bağlayan karayollarında ulaşımda aksamalar olabileceğini, çatı uçması, ağaç ve direklerin devrilmesi ihtimaline karşı vatandaşların ve yetkililerin tedbirli olmasını istedi.


 Okullarda kar tatili olan iller hangileri, Kar tatili olan iller ve okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili Olan İller Nereler, Kar Yağışı Ne Zaman Başlayacak, Kar Tatili Ne Kadar Sürecek, Okullarda kar tatili olan iller

TIKLA KAR TATİLİ OLAN OKULLARDAN HABERDAR OL!
https://www.facebook.com/Kar-Tatili-Olan-Okullar-1798784343734504/
Yarın Okul var mı tatil var mı, Kar Tatili olan iller ve ilçeler hangileri?Kaydet
Son Güncelleme: 29.12.2016 14:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş