Hamileyim Diye Kibariye Ağız Değitirdi

159

Geçtiğimiz günlerde 56 yaşındaki arabesk müziğinin yıldız ismi Kibariye hamile olduğunu açıklayarak magazin gündemine damgasını vurmuştu . Şarkıcı Kibariye hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Konserinde üç aylık hamile olduğunu söyleyen ve daha sonra hamile değilim diyerek şaşırtıcı iddialarda bulunan Kibariye’nin aldolan bağımlılığı denilen bir hastalıkla mücadele ettiği ortaya çıktı.

Ünlü ses sanatçısının çok ağır bir ağrı kesici olan ilacı bağımlı hale geldiği ve onun etkisiyle anormal hareketler sergilediği bu yüzden hamile olduğunu açıkladığı iddia edildi .Bu ilacı kullanan her bağımlı birey gibi anormal hareketleri dışarıdan fark edilmediğini sanan Kibariye Tıp dünyasını şaşırtacak  “Hamileyim” açıklamasını “Şeker ve tansiyon hastasıyım. Bazen ne dediğimi bilmiyorum. Şaka yapmak istemiştim bir anda ağzımdan çıktı” diyerek düzeltmişti.

Aldolan bağımlısı şarkıcı, günlerce konuşulan hamilelik haberlerine sanatçı dostu Kenan Doğulu’yu bile inandırmıştı. Şiş göbeğini de 3 senedir menopozda olmasına bağlayan ünlü sanatçının kırmızı reçeteyle satılan ilacı, Kartal civarındaki bir klinikten sürekli olarak aldığı da gelen dedikodular arasında

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here