10 Şubat 2017 Cuma 22:09
Zuhal Topal'la İzdivaç Birkan kimdir kaç yaşında?

Bu haberimizde hafta içi her gün izleyenleri ekrana kilitleyen Zuhal Topal’la programının dikkat çeken yakışıklılarından Birkan hakkındaki bilinmeyenlere yer verdik!  25 yaşındaki genç damat adayı olan Birkan özel güvenlik görevlisi olarak çalışmakta. İri ve kalıplı yapısıyla mesleğine uygun bir adam!

            Sağlığına önem veren ve asla fitness yapmadan durmayan bir adam olan Birkan sporcu kişiliğiyle de ön plana çıkmaktadır. Özellikle Luvrita ve Sevgi Hanım’la olan sohbeti dikkatleri üzerine çekse de son olarak Begüm Hanım’la bir tanıma yoluna girmiştir. Birkan Key, özellikle genç kızlar tarafından fazlasıyla ilgi gören esmer, yakışıklı bir damat adayı. Birkan aynı zamanda üniversite öğrenimine devam etmekte. Eskişehir Anadolu Üniversite’sinde Tarih okuyan Birkan, sadece Instagram hesabı kullanmakta. Başka sosyal medya hesabının olmadığını sıklıkla vurguluyor. Yakışıklılığıyla bir çok bayanı kendine hayran bırakan Birkan’ın, sahte hesapların oyunlarına gelmemeleri için bayanları uyarır gibi bir hali var. 

Hiç evlenmemiş olan damat adayının geçtiğimiz aylarda program dışından bayanlarla beraber olması herkesi şaşırtmıştı. Her evlilik programındaki yarışmacılarda şahit olduğumuz gibi Birkan Key’in de ifşa videolarını görmek izleyicilere aslında çokta yabancı gelmedi. İnternette “Birkan Key’in Yatak Videoları” başlığıyla çıkan haberler hem hayranlarını hem de Birkan’ı üzmüş gibi gözüküyor. Özelikle bir zamanlar birlikte anıldığı Sevgi Hanım’la görüntüler çıkınca epey zor duruma düştüler.

Son Güncelleme: 10.02.2017 23:39
Yorumlar

Google+'da Paylaş