10 Şubat 2017 Cuma 12:03
Zuhal Topal'la Baha Kimdir Zuhal Topal'dan Baha'ya Övgü!
 Farklı televizyon kanallarında farklı isimlerle evlendirme programları yayınlanmaya devam ederken, hafta içi her gün Star tv ekranlarında yayınlanan  vemutlu yuva kurmak isteyenlerin adresi  sloganıyla evlenmek isteyenleri ağırlayan İzdivaç programında skandal olay denilebilecek manzaralar yaşanıyor.

Uzun süredir Zuhal Topal’la İzdivaç programında yer alan damat adaylarından Baha geçtiğimiz günlerde programdan olaylı bir şekilde ayrılmış ve ardından da Zuhal Topal ve ekibini zora sokacak çarpıcı açıklamaların yer aldığı bir videoyu paylaştı.

Baha, özel olarak çektiği videoyu sosyal medya hesaplarından paylaşarak Zuhal Topal ve yapım ekibi hakkında çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Baha, izdivaç programında yer alan her şeyin sahte olduğunu belirterek stüdyoda gerçekleşen kavga ve Naz ile arasındaki aşk için  ise şunları söyledi; Baha, Naz ile ilişkisinin çok ciddi olduğunu ve kendisiyle evlilik yolunda karar verdiklerini fakat yapım ekibinin Naz’ın programdan ayrılması ile reytinglerin düşecek olması nedeniyle bu ilişkinin ilerlemesini istemediklerini belirtti. Baha ayrıca o gün stüdyoda yaşanan kavga ile ilgili olarak ta, kavgadan sonra kanalın güvenliklerinin dışarda kendisine saldırdıklarını ve kedisinin kavganın devam etmesi adına hiçbir şekilde onlara karşılık vermediğini belirterek stüdyonun dışında güvenliklerin kendisini linç etmeye çalıştıklarını söyleyerek güvenliklerin kendisini farklı bir taksiye bindirerek uzaklaştırmaya çalıştıklarını iddia etti. Baha, Naz ile evlilik yolunda ilerlediğini Naz’ın başka adaylar ile görüşmesinin yapım ekibi tarafından sağlandığını ve bu nedenle de kavgaların çıktığını söyledi.

O halde Baha kimdir? Nerelidir? Olaylı bir şekilde Zuhal Topal’la İzidvaç programından uzaklaştırılan damat adaylarından Baha 34 yaşında, dans antrenörlüğü işiyle uğraşıyor ve daha önce1 evlilik yaptı ve İzmir'de yaşıyor. Son zamanlarda izdivaç programında yaşanan olaylarla adından sıkça bahsettirmişti.

Son Güncelleme: 10.02.2017 12:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş