04 Kasım 2016 Cuma 22:13
Zuhal Topal ile İzdivaç Baha ile Naz ayrılıyor mu?

Evlenmeleri beklenen Baha ve Naz çifti ayrılıyor mu? detaylar haberimizde…..
Bir birleşip bir ayrılan Baha ve Naz  arasındaki buzlar erimiş ve  yeniden  birbirlerine bir şans daha  vermeye karar vermişlerdi . Hafta sonunu Kapadokya’da geçiren  Baha ve Naz canlı yayında büyük gerginlik yaşadı. Çiftin tatil detaylarını konuşmaları beklenirken tartışma yaşamaları şaşkınlık yarattı.
Ekranların en  sevilen evlendirme programlarından Zuhal Topal’da Baha’nın Naz’a evlenme teklif edeceği düşünülürken çift ayrılık aşamasına geldi. Stüdyoda gergin anlar yaşandı. Baha Naz’ın  arkadaşına giderken haber vermemesi  ve Instagramdan paylaşım yapmasına çok sinirlendi ve bunu sorumsuzluk olarak nitelendirdi. Naz’a çok kızan Baha programda taliplerini aradığını  söyledi.
Zuhal Topal’ın kariyeri
Zuhal Topal Sihirli Annem dizisindeki Suzan karakteri ile tanınmıştır. Selena adlı dizide Fitnat Korkmaz   karakterini başarı ile canlandırmıştır .Şarkı Söylemek Lazım isimli yarışma programında halk ve jüri üyelerince birinci seçilmiştir. Papatyam ve Geniş Aile dizisinde rol almıştır. Star Tv’de Zuhal Topal’a İzdivaç programını  sunmuştur.TRT ekranlarında yayınlanan Avrupa Avrupa isimli dizide Nermin karakterini  başarı ile canlandırmıştır. Nermin rolü ile Zuhal Topal 2013 yılında Antalya Tv Ödüllerinde aday gösterilmiş ve "En iyi Komedi Kadın Oyuncu" ödülünü almıştır.Başarılı oyuncu ve sunucu Zuhal Topal Avrupa Avrupa dizisinde oynarken bir bebek dünyaya getirmiştir. Zuhal Topal kızına  hurma ağacı anlamına gelen Lina ismini koymuştur.
 

Yorumlar

Google+'da Paylaş