10 Şubat 2017 Cuma 12:01
Volkan Demirel'in Eşi Zeynep Demirel de Toplu Taşıma Araçlarını Kullanıyormuş
 Fenerbahçe’nin başarılı kalecisi Volkan Demirel’in eşi ve eski Belçika güzeli Zeynep Sever Demirel, hayatı ve iş yaşamı ile ilgili birbirinden ilginç olduğu kadar çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel ile nasıl tanıştığından bahseden Zeynep Sever Demirel, tatil dönemlerinde sık sık Türkiye’ye tatilini geçirmek için geldiğini ve bir arkadaşının doğum gününe katıldığı zaman Volkan Demirel ile orada karşılaştıklarını ve arkadaşı aracılığı ile tanıştıklarını ifade etti. Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel’in onu gördükten sonra  kendisindentelefon numarasını istemesiyle görüşmeye başladıklarını belirten güzel isim, evliliğinin çok iyi gittiğini ve çok mutlu olduklarını söyledi.

Zeynep Sever olarak güzellik yarışmasına katıldığını ve Volkan Demirel ile de ilişkilerinin güzellik yarışmasına katıldığı dönemlerde başladığını ifade eden Zeynep Sever Demirel, kendisinin güzellik yarışmasına katılmasını Volkan Demirel’in istemediğini de çok açık bir şekilde ifade etti. İlişkilerinde güvenin çok önemli olduğunu ifade ederek ilişkilerinin güvene dayalı bir şekilde kurulduğu için sorun yaşamadıklarını açıklayan Belçika güzeli, özellikle yaşanılan bir sorunda bir tarafın alttan aldığını ve böylece sorunu büyümeden halledebildiklerini belirtti.

Volkan Demirel’in evliliklerinde kendisine herhangi bir baskı kurmadığını zaten kendisinin de özgürlüğüne çok düşkün birisi olduğunu ve çok kısıtlanmayı sevmediğini ifade eden Zeynep Sever Demirel bu açıdan herhangi bir sıkıntı yaşamadığını da söylemeden geçmedi.

Türkiye’deki pek çok olaya da şaşırdığını vurgulayan Zeynep sever Demirel, mesela Türkiye’de ilk kez pazara gidip görüntülenmesinin basına yansımasına çok şaşırdığını ancak yaşamlarını sürdürme adına bunu yapmak mecburiyetinde olduklarını ve yapmaya da devam edeceğini açıkladı.

Yine kendisinin halk otobüsüne, metro ve metrobüse bindiğini, toplu taşıma kullanmayı sevdiğini söyleyen güzel, insanları gözlemekten mutlu olduğunu belirterek bu şekilde mütevazi tavırlar sergilemesi oldukça hoş karşılandı

Son Güncelleme: 10.02.2017 12:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş