18 Ekim 2016 Salı 14:31
TÜVTÜRK Araç Muayene ve Randevu Alma İşlemleri nasıl yapılır
Aracı olan her vatandaşın yaptırması gereken muayene işlemleri için randevu almak gerekiyor. Bunun için TÜVTÜRK sitesi ile araç muayene randevu alma işlemleri kolaylıkla yapılıyor .Her gün yaklaşık 50 bin aracın muayene işleminin gerçekleştirildiği TÜVTÜRK istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak için daha önceden randevu almak gerekiyor. TÜVTÜRK randevu alma işlemleri nasıl yapılır merak edenler için sayfamızda gerekli bilgileri aktardık.
Belli dönemlerde araçların yaptırması gereken muayene ler için TÜVTÜRK sitesine giriş yaparak burada bulunan randevu alma bağlantıları tıklanarak kolaylıkla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.Daha sonra TÜVTÜRK istasyonlarında giderek uzun kuyruklarda beklemek yerine randevu saatinde işlemlerinizi halledebilirsiniz araç muayene randevu alma konusunda online olarak uygulamalar geliştirildiğini den dolayı artık araç muayene randevu alma adımları takip edilerek internet üzerinden giriş yapılması gerekmektedir.
 TÜVTÜRK randevu alma işlemleri
TÜVTÜRK sistemi üzerinden araç muayenesi randevusu almak için aracınızla ilgili Tüm detayları girmeniz gerekmektedir.Aracın bilgileri  doğru ve eksiksiz olarak girdikten sonra randevu alma işlemi tamamlanacaktır. Ayrıca forumda tarih ve saat seçimi de yapılarak işlemlerin ardından araç muayenesi yapılacağı gün ve saatte istasyona gitmeleri yeterli olacaktır. Böylelikle uzunca Beklemeye gerek kalmadan randevu saatinde araç muayenesi yapılabilir.
Aracı olan her vatandaşın yaptırması gereken muayene işlemleri için randevu almak gerekiyor. Bunun için TÜVTÜRK sitesi ile araç muayene randevu alma işlemleri kolaylıkla yapılıyor  her gün yaklaşık 50 bin Aracın muayene işleminin gerçekleştirildiği TÜVTÜRK istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak için daha önceden randevu almak gerekiyor .TÜVTÜRK randevu alma işlemleri nasıl yapılır merak edenler için sayfamızda gerekli bilgileri aktardık.
Belli dönemlerde araçların yaptırması gereken muayene ler için TÜVTÜRK sitesine giriş yaparak burada bulunan randevu alma bağlantıları tıklanarak kolaylıkla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra TÜVTÜRK istasyonlarında giderek uzun kuyruklarda beklemek yerine randevu saatinde işlemlerinizi halledebilirsiniz araç muayene randevu alma konusunda Online olarak uygulamalar geliştirildiğini den dolayı artık araç muayene randevu alma adımları takip edilerek internet üzerinden giriş yapılması gerekmektedir .
 TÜVTÜRK randevu alma işlemleri
TÜVTÜRK sistemi üzerinden araç muayenesi randevusu almak için aracınızla ilgili Tüm detayları girmeniz gerekmektedir aracın bilgileri  doğru ve eksiksiz olarak girdikten sonra randevu alma işlemi tamamlanacaktır Ayrıca forumda tarih ve saat seçimi de yapılarak işlemlerin ardından araç muayenesi yapılacağı gün ve saatte istasyona gitmeleri yeterli olacaktır Böylelikle uzunca Beklemeye gerek kalmadan randevu saatinde araç muayenesi yapılabilir
 
 Kişiler araç muayene randevu alma işlemlerinin yanında gecikme bedeli hesaplama da yaparak ne kadar ödeme yapacağını öğrenmesi gerekmektedir. Böylelikle muayene ücretine ek olarak ne kadarlık bir masraf olacağı belirlenebilir. Gecikme bedeli hesaplama işleminde aracın en son ne zaman muayeneye girdiği tarih ve sorgulama tarihi detaylı olarak girilmelidir. Ardından ise sistem tarafından yapılan hesaplama sayesinde araç sahibi kişilerin ne kadarlık bir ek bedel ödeyeceği belirlenecektir.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş