28 Mart 2016 Pazartesi 22:34
Terör Örgütünün Şehit Ettiği 5 Evladımız için Yüreklerimiz Dağlandı!
Terör ülkeyi kana buladı. Özellikle Doğuda şehirleri ele geçirmeye çalışan terör örgütü bu bölgelerde kendince özerklik ilan ederek şehirleri ele geçirmeye çalışıyor. Ancak buna ne şehir halkı ne de Türk halkı asla müsaade etmeyeceğiz. Terör örgütünün şehirlerde tuzaklı barikatlar kurması ve tuzaklı çukurlar kazması sonucu güvenlik güçleri harekete geçti.
Bazı şehirlerde sokağa çıkma yasağı düzenlenerek terör örgütünün kurduğu tuzaklı barikat ve çukurları kaldırmaya çalışıyorlar. Aynı zamanda şehirleri terör mensuplarından temizlemeye çalışıyorlar. Bu operasyonlar kapsamında PKK ile çatışma sonucu 5 güvenlik görevlisi hayatını kaybetti ve 20 güvenlik görevlisi de yaralandı. 
Hakkâri Yüksekova’da gerçekleştirilen operasyonlarda terör örgütünün önceden döşediği bombanın patlaması sonucu 2 polisimiz ve bir askerimiz şehit olmuştur. Aynı zamanda Mardin’in ilçesi Nusaybin’de de operasyon esnasında 2 polisimiz şehit olmuştur. Aynı zamanda bu operasyonlarda 20 güvenlik görevlimizde yaralanmıştır 

Yorumlar

Google+'da Paylaş