22 Mart 2016 Salı 18:42
Survivor'da Şok Gelişme Yılmaz Morgül Elenecek Mi? Yılmaz MorgüL sağlık Durumu Nasıl aSILKOPRU
 TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgi ve merakla izlenen yarışma Survivor 2016 reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımı artık ıssız adada hem açlığın verdiği sıkıntıdan dolayı, hem de ailelerini görememenin verdiği sıkıntı ve ıssız adada açık alanda kalmanın verdiği sıkıntı dolayısıyla sık sık tartışmaya giriyorlar.

19 Mart günü Yılmaz Morgül Tuğba Özay ile sohbet ederken aniden fenalaştı ve hastaneye kaldırıldı. Ünlüler takımından daha öncede iki kişi sağlık problemleri nedeniyle adadan ayrılmıştı. Survivor takipçileri acaba Yılmaz Morgül’de mi yarışmadan sağlık problemleri nedeniyle ayrılacak diye merak ediyorlar..

Yılmaz Morgül son günlerde ünlüler adasında adeta istenmeyen kişi ilan edilmişti. Çünkü takım arkadaşları ile sık sık tartışıyordu. Yaşanan sağlık probleminden sonra Yılmaz Morgül’ün yarışmaya dönüp dönmeyeceği bugün yayınlanacak Survivor yarışmasında belli olacak. Özellikle ünlüler takımında gerginlik her geçen gün artıyor. Bakalım bu akşam ki bölümde neler yaşanacak?

Son Güncelleme: 22.03.2016 19:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş