22 Mart 2017 Çarşamba 01:05
Survivor 2017 SMS Sonuçları Belli Oldu mu? (acunn com)

Survivor 2017 SMS Sonuçları Belli Oldu mu? 28 Mart Survivor 2017 kim elendi? Açıklanan SMS Oy sıralamasına göre adadan kim gitti. Her bölümü ile olduğu gibi yeni bölümü ile de Survivor heyecan fırtınası estirdi. 28 Mart bölümünün eleme gecesi olduğundan heyecan bir kat daha arttı. Sonuçlar açıklandığında adaya veda eden isim büyük üzüntü yaşadı

Survivor 2017 SMS Sonuçları Belli Oldu mu?

Survivor 2017 SMS sonuçları belli oldu mu diye tüm Survivor izleyenleri sonuçları merak ediyor. Sonuçlar açıklandıktan sonra 28 Mart 2017 Salı günü adaya bir kişi veda edecek. Adaya veda eden kişi SMS sonuçlarına göre en düşük oy sayısına sahip yarışmacı olacak. Her iki takımda yarışmacısını kaybetmek istemiyor. Ancak son kararı artık halk verecek ve adadan elenen ismi onlar belirleyecek.

Survivor yeni bir eleme gecesi ile 10. hafta ekranlarda olacak. Acunn sms sonuçları burada! 28 Mart 2017 'de yayınlanacak bölümde SMS'e kalan yarışmacılardan hangisinin eleneceğine karar verilecek, Acun ILICALI tarafından halkın verdiği sms oyları açıklanacak ve adaya en az sms alan yarışmacı veda edecek? Peki adaya veda edecek survivor'dan elenecek yarışmacı kim olacak? 

Survivor 26 mart sms'e çıkan isimler belli oldu. Dokunulmazlığı kaybeden takım haftanın son eleme adaylarını da belirledi. Dün Yapılan konsey sonuçlarına göre Erdi 1. aday olurken Gökhan Tuğçe tarafından söylenerek 2. gitme adayı olarak oldu. Gönüllüler takımı haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybetmesinin ardından bugünkü dokunulmazlık oyununa konsantre oldu

Survivor sms sonuçları sıralamasına göre 28 mart sms sonuçları sonucu elenen isim Acun Ilıcalı tarafından çıklanıyor!

SMS SONUÇLARI VE SIRALAMA İÇİN TIKLAYINIZ

28 MART GÖNÜLLÜLER SMS SONUÇLARI

Ardından bir sonraki gün Dokunulmazlık oyunu geldi çattı. Takımlar için en kritik oyun olan Dokunulmazlığı 25 Mart Cumartesi günü Ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı adalarına rahat giderken Gönüllüler ise konsey yaparak iki eleme adayı belirledi. İlk olarak oylama yapıldı ve oylama sonucuna göre Erdi ilk eleme adayı oldu. Ardından Bireysel Dokunulmazlığı kazananTuğçe Berna nın ismini söyleyerek eleme adayı yaptı. Acun Ilıcalı yaptığı açıklama ile 2 kişinin sms oylamasına çıkacağının kesinleştiğini yarın yanlarına gelecek iki aday ile birlikte elenen ismin 28 Mart Gönüllüler Sms Sonuçlarına göre belirleneceğini açıkladı.

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu 26 Mart Pazar günü oynandı. Ünlüler takımı kazanmak için herşeyi yaparken olay anında yaşanan tartışmalar programa damga vurdu. Sonuçta kazanan yine Ünlüler takımı oldu. Gönüllüler takamı iki aday daha belirleyerek Bulut ve Gökhan İsimlerini son eleme adayı olarak belirledi. Haftanın tüm eleme adaylarının belirlenmesinin ardından sms oylması başlatıldı. Yarım saat süren Survivor 2017 sms oylaması sonuçları belli oldu. Acun Ilıcalı sonuçların ilk olarak 28 Mart Salı günü acunn sms sıralaması olarak internet üzerinden yayınlanacağını duyurdu.

Daha Sonra yine aynı gün Tv8 ekranlarından ünlüler sms sonuçlarına göre elenen yarışmacıyı kendisinin açıklayacağını söyledi. Eleme adayları iki dokunulmazlığı da kaybettikleri çin çok üzgün olduklarını ve bunun bedelini de sms oylamasına 4 isim çıkararak ödediklerini söyledi.

İŞTE ELEMEYE KALAN YARIŞMACILAR

Survivor İlk Eleme Adayı Erdi Ünver Kimdir?

Survivorda Gönüllüler adına yarışan Erdi sürekli performansı nedeniyle konseylerde eleme adayı yapılıyor. Bu hafta da Erdi Gönüllüler takımından ilk eleme adayı yapıldı. Erdi Ünver Survivor yarışmasına yine acun medya tarafından düzenlenen Göz6 yarışmasın birincisi olarak katıldı. Erdi aslen Kasımpaşalı olduğu için bunu Dominik Adasında ki söylemlerindende tahmin edebilirsiniz.. Survivor sms sonuçları eleme gecesi an be an yerelhaber.tv'den takip edilebilir.

Survivor İkinci Eleme Adayı Berna Kekliker Kimdir?

Survivor İkinci Eleme Adayı Berna Kekliker Kimdir?

Bu haftanın ikinci eleme adayı Berna Kekliker oldu. Berna uzun bir aradan sonra Tuğçe tarafından ikinci eleme adayı yapıldı. Berna isminin söylenmesi üzerine arkadaşına da tepki gösterdi. Berna Kekliker de yarışmaya Göz 6 kadınlar birincisi olarak katıldı. Survivor'un başlarında performansı ile dikkat çeken gönüllüler yarışmacısı daha sonra ise düşüşe geçmiş ve takım arkadaşları ile yaşadığı tartışmalar nedeni ile hedef tahtası haline gelmişti.

Survivor 3. Eleme Adayı Bulut Özdemiroğlu Kimdir? 

Survivor 3. Eleme Adayı Bulut Özdemiroğlu Kimdir? 

Bulut Özdemiroğlu Gönüllüler takımına Eser West'in diskalifiye olması sonrasnda dahil oldu. Herkes Bulut' u yine Göz altı yarışmasından tanıyordu. Yarışmacı Göz 6 finalinde son anda Erdi Ünver'e yenilmiş ve Survivor'a katılma şansını kaybetmişti. Bulut aynı zamanda eski Futbolcu olan Hasan Özdemiroğlu'nun oğludur.

Survivor 4. Eleme Adayı Gökhan Gözükan Kimdir?

Survivor 4. Eleme Adayı Gökhan Gözükan Kimdir?

Gökhan 34 yaşında ve birçok sporla uğraşmaktadır. Özellikle Vücut Geliştirme ve Boks ile ciddi anlamda ilgilenmektedir. Gökhan Gönüllüler adasında başlarda yaşadığı tartışmalar neticesinde sürekli eleme adayı yapılıyordu. Ancak daha sonra arkadaşları ile arasını düzeltmiş ve bu da oyunlara yansıyarak Dokunulmazlık oyunlarını sürekli kazanmıştı. Yapılan son ada konseyi neticesinde Volkan tarafından 4. eleme adayı yapılmıştı..

SMS SONUÇLARI VE SIRALAMA İÇİN TIKLAYINIZ

Son Güncelleme: 24.04.2017 00:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş