SSK ve SGK sorgulama nasıl yapılır merak ediliyor!
SSK SGK hizmet sorgulama işlemlerinin şifresiz olarak internet üzerinden yapmanız mümkün olmaktadır .Dilerseniz edevlet şifresini kullanarak da kolaylıkla SSK SGK hizmet dökümü sorgula ya bilir merak ettiğiniz bilgilere erişme imkânına sahip olabilirsiniz konu hakkında sizleri bilgilendirmek için detayları Sayfamızın devamında aktarıyoruz.
 SSK SGK hizmet dökümü sorgulaması internet üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz .Artık eskisi gibi kamu kurumlarının kapısında uzun kuyruklarda beklemenize gerek kalmadan şifreyi yada şifresiz seçenekleri kullanarak sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden yapmanız mümkün olmaktadır. SSK ve SGK hizmet dökümünü sorgulamak için edevlet şifrenizin olması gerekmektedir E-devlet şifresi yok ise yanınızda bulunan herhangi bir PTT şubesine başvurarak TC kimlik numaranız ile birlikte bu şifreyi alabilirsiniz. 2 TL karşılığında size verilecek olan şifre ile E devlet sistemine giriş yapmanız oldukça basit bir işlem olacaktır edevlet sistemine giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan kimliğini şimdi durula sayfasında TC kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir .SSK ve SGK hizmet dökümü karşına çıkacaktır sisteme giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştirmenizi ve daha sonra kaybetmemek için mutlaka bir yere kaydetmenizi tavsiye ediyoruz.
şifresiz SSK SGK hizmet dökümü sorgulaması nasıl yapılır
T.C kimlik numaraları ile SGK nın resmi internet sitesi olan  E-SGMye Giriş yaparak karşınıza açılan sayfada TC kimlik numaranız nüfusa kayıtlı olduğunuz uyruk cilt numarası ve doğum yılı Gibi bilgileri doğru bir şekilde girdiğiniz takdirde sayfanın yan tarafında açılan hizmet bilgisi 4A kısmına tıklayınız SSK hizmet bilginizi bu şekilde öğrenebilirsiniz.
Edevlet şifresi ile SSK SGK sorgulaması nasıl yapılır
 PTT şubesinden aldığınız edevlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresine giriş yapınız TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaptıktan sonra sayfanın alt kısmında bulunan 4A hizmet dökümü yazısına tıklayarak uygulamanızı kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz
 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Google+'da Paylaş