04 Kasım 2016 Cuma 13:31
Şişli'de Silahlı Çatışma

Grup arasındaki kavga eğlence mekanın dışına da taştı .Vatandaşların durumu polise  ihbarı ile olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Kavgayı ayırmak için olay yerine gelen polis ekiplerine ateş açılması sonucu çatışma oldu. Çatışmada polis memuru Gökhan Çiçek ve o esnada caddeden geçen sivil polis Adnan Şen ,polise ateş açan Ahmet Bilik, Sedat Keskin, Ferit Oğur, Birkan Taşyurt ,Hayrullah Ekin Uğur yaralandı.Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Yaralılardan Ferit Oğur hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Silahlı kavgada yakalanacağını anlayan kimliği belirsiz bir kişi elindeki silahla bir taksiye binerek olay yerinden kaçtı. Polis olay yerinden uzaklaşan  silahlı kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.

Çatışmanın yaşandığı  mekana gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemleri aldı.Kaçan saldırganın bindiği taksi incelenmek üzere polis merkezine götürüldü. Kaçan saldırganın bindiği taksinin şoförü Oktay Yakupoğlu ne olduğunu anlamadığını ,ışıkların yanında bir kişinin aracına bindiğini 4 metre gitmeden trafik sıkışınca müşterinin araçtan inerek kaçtığını kendisinde yoluna devam ettiğini ,aracına yıkamacıya götürdüğünü  ,yıkamacının koltuğun altında iki adet silah olduğunu söylemesi üzerine tekrar olay yerine gittiğini ve polislerin silahları incelediğini söyledi.Polis olayla ilgili çalışmalarını sürdürüyor.
 

Yorumlar

Google+'da Paylaş