28 Ocak 2016 Perşembe 22:31
Show Tv İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm Fragmanı izle - Ayşegül ve Can Arası Düzelecek Mi?
Show Tv İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Ayşegül ve Can Arası Düzelecek Mi? başlıklı haberimiz. - Show Tv 'nin en çok sevilen ve izlenilen dizisi İlişki Durumu Karışık Son Bölüm 30 Ocak 2016 Cumartesi akşamı yayınlanacak! Bu bölümde Ayşegül ve Can ne yapacak? Murat'ın atmış olduğu adım ilişkileri daha da karmaşık hale getiriyor! Bu ve daha fazlası için detaylar haberimizde!

Show Tv ekranlarının Cumartesi günlerinin vazgeçilmezi olan ve Başrollerini Şeren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat) ve Eda Ece (Elif) paylaştığı İlişki Durumu Karışık'da bu hafta neler olacak?

İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm Fragmanı! Yeni Bölüm Fragmanı

Star Tv İlişki Durumu: Karışık 28. Bölüm Özeti:
Geçtiğimiz haftalarda hafıza kaybı yaşayan Ayşegül'ün hafızası bu bölümde geri gelmiştir. Ayşegül, bundan dolayı sorumlu tuttuğu Can'a çok kızmaktadır ve onu bir daha yanında biile görmek istememektedir. Bu arada Can da hem ayşegül'den hem de İso'dan uzaklaşmak istemez. Tüm bu olaylar yaşanırken Ayşegül'ün bulunmuş olduğu yemeğe Murat damgasını vurur ve bu durum Ayşegül ile arasının açılmasına sebep olur. B

Bu bölümde Murat, Can'ın tüm bu yaptıklarına karşın Ayşegül ile arasındaki soğukluğu giderebilecek mi? Can ise Ayşegül ile ilgili fikrinden emindir ve onunla buluşmak için elinden geleni yapacaktır. 

Star Tv İlişki Durumu: Karışık 27. Bölüm Özeti:
Elif’in Can’a yazdığı mektup Can’ın parmaklarının arasındadır. Her şeyin ortaya çıkmasına ramak kalmışken Mediha, Can’ın mektubu okumasını engelleyebilecek mi? Mediha, Ayşegül’ün hafıza olayını çözebilmek adına Naci’yi devreye sokacaktır; fakat Naci’nin devreye girmesiyle işler bir anda karışıverir. (Güncеl dizi frаgmаnlаrı ve dizilerin yеni bölümleri sitemizdеn tаkip edilebilir.) Bunun yanında diğer yandan  İsmail, Mediha ile Naci’nin arasında oluşan yakınlıklıktan dolayı başka anlamlar çıkarır ve Can, boş vakitlerinde fırsat bulduğunda hemen Ayşegül’ün yanına gitmektedir. Murat ne yapacağını bilememektedir Ayşegül'ü beklemeye devam etmektedir. Murat Ayşegül'ü bekleneken öte yandan ise Mediha ve Elif’ ise Ayşegül’ün duyduklarını hatırlamasını istemektedirler..

- Güncеl dizi frаgmаnlаrı ve dizilerin yеni bölümleri sitemizdеn tаkip edilebilir.

İlişki Durumu Karışık Yeni Bölüm Show Tv Yayın Günü: 30 Ocak 2016 Cumartesi günü
İlişki Durumu Karışık Yeni Bölüm Show Tv Yayın Saati: 20.00'de ekranlarda

Cumartesi >   SHOW TV  İlişki Durumu Karışık dizisini izlemek ve  Ayrıntılar için tıklayınız.
Son Güncelleme: 30.01.2016 19:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş