20 Kasım 2016 Pazar 22:24
Show Tv Çocuktan Al Haberi Başvuru Nasıl Yapılır?
Show TV ekranlarında nostaljik bir program yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Çocuktan Al Haberi yayınlandığı dönemlerin en çok izlenen programları arasında yer alırken üçüncü kez izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Evrim Akın'ın sunacağı çocuktan Al Haberi Show TV'de başlıyor.Yediden yetmişe herkesi eğlendiren bir program olarak hazırlıkları tamamlanan çocuktan Al Haberi Çok yakında izleyici karşısına çıkacak çocuktan Al Haberi başvuru işlemleri nasıl yapılır ? Kuralları oldukça basit olan programı sizde Çocuğunuzu katmak istiyorsanız haberimizin devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Çocuktan Al Haberi programı geçtiğimiz yıllarda 2 sezon olarak yayınlanmış ve reyting sıralamalarında olumlu sonuçlar almıştır.Çocuktan Al Haberi programı üçüncü sezonu ile yayınlanacak olup sonucu olarak karşımıza Evrim Akın geçecek programa katılmak isteyen çocuklar için başvuru işlemleri başladı.Her hafta 4 çocuğun cevaplarını anne ve babaları tahmin etmeye çalışacak olan çocuktan Al Haberi yarışmasına başvuru yapmak istiyorsanız sayfamızda gerekli bilgileri öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Sizde Çocuğunuzu iyi tanıdığınızı düşünüyor çocuktan Al Haberi programına katılmak istiyorsanız başvuru için gerekli seçenekler Detaylar ve bilgiler aşağıda sizler için yayınlanmıştır .

Anne ve babalar çocuklarıyla katıldıkları yarışmada sorulan soruları nasıl cevap verecek sana nasıl cevap vereceklerini çocukların hangi oyuncağı ve Neyi sevecekleri tahmin ediyorlar. Bu program Aslında size Çocuğunuzu ne kadar çok tanıdığınızı gösteriyor sizde çocuğumu çok iyi tanıyorum Her zevkini her sorusunun cevabını net olarak biliyorum diyorsanız çocuktan Al Haberi programına başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz .

Çocuktan Al Haberi Başvuru Nasıl Yapılır?

Çocuktan Al Haberi yarışmasına başvurmak için Show Tv’nin resmi web sitesinden başvurabilirsiniz. Sizin için biz linkini paylaşıyoruz.

http://www.showtv.com.tr/basvuru/cocuktan-al-haberi

Son Güncelleme: 20.11.2016 22:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş