01 Ocak 2017 Pazar 20:22
Reina'nın Sahibi Mehmet Koçarslan kimdir Açıklama Metni
 İstanbul Ortaköy'de Reina isimli gece kulübünü yönelik düzenlenen silahlı saldırının ardından Gece Kulübü'nün sahibinin kim olduğu merak konusu oldu. İşte İstanbul Ortaköy Reina'nın sahibi Mehmet Koçarslan hakkında merak edilen detaylar.

Yılbaşı gecesi İstanbul Ortaköy'de ünlü gece kulüplerinden birisi olan reina'da yeni yılı kutlayan vatandaşlara yönelik silahlı saldırı gerçekleştirildi. Düzenlenen saldırıda 39 kişi hayatını kaybederken çok sayıda yaralı tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı. Meydana gelen silahlı saldırının ardından Türkiye gündeminde ilk sıraya oturan Reina gece Kulübü'nün sahibinin kim olduğu sorusunun cevabını sayfamızda sizlere aktardık. İşte Reina'nın sahibi Mehmet Koçarslan hakkında bilgi..

Mehmet Koçarslan kimdir

Yılbaşı gecesi silahlı saldırı Düzenlenen ve 39 kişinin ölümü ile gündeme gelen Reina gece kulübü'nün sahibi Mehmet Koçarslan evli ve üç kız çocuğu babasıdır. Reina en küçük kızının adıdır koçersan eğriliğinde eşi ile 6 ay görüşüp 6 ay görüşmüyor. Su Adasında işletmecisi olan aslen tuncelili Mehmet Koçarslan hakkında öğrendiğimiz bir diğer ilginç bilgi ise babasının tüm mirası gayrimeşru çocuğuna bırakmasıdır. Müge Koç aslan ile evli olan işadamı r ile ilgili bir basın açıklaması yapmıştır Koçarslan yaptığı açıklamada, “Ben hayatım boyunca bu ismi temiz tutmak zorundayım. Reina’yı riske atamam. ‘Tutmazsa batar’ gibi bir lüksüm yok benim. İnsanlar bana ‘Sen bu mekanda yanlış yapamazsın arkadaş, kızının ismini vermişsin’ diyorlar. Haklılar! Gece gündüz Reina markası için çalışıyorum.” sözlerini söylemişti.

Reina Ne Demek?

Reina sözlük anlamı olarak bakıldığında İspanyolcada kraliçe anlamına gelmektedir.

Son Güncelleme: 01.01.2017 20:32
Yorumlar

Google+'da Paylaş