30 Ekim 2016 Pazar 16:50
Ordu'da Yaşayan Kadın Damadı Tarafından Tabancayla Öldürüldü

Korkunç olay Ordu’nun Akkuş ilçesinde yaşandı.Akkuş ilçesinde yaşayan bir kadın edinilen bilgilere göre damadı tarafından tabancayla öldürüldü.

Olayla ilgili kapsamlı araştırma devam ederken olayın şöyle cereyan ettiği bildirildi.Eşiyle sürekli kavga ettiği belirtilen damat Erdal A.(32) bundan 8 ay önce de kayınpederi  Arslan G. ile kavga ederek yaralama suçuyla cezaevine girmiş ve denetimli serbestlik hakkından faydalanarak 4 ay önce salıverildi.

Yaşanan bu olaylar üzerine Eşi tarafından kendisine boşanma davası da açılmıştı.Fakat Erdal A. salıverildikten hemen sonra eşi ile barışmak için kayın pederinin evine gelen damat burda kayınpederi tarafından   silahla vuruldu.Kayınpederi Arslan G..bu yaralama neticesinde cezaevine giderken damat Erdal A.hastanede tedavi altına alındı.

Tedavisinin ardından hastaneden taburcu olan Erdal A. tekrar kayınpederinin evinin yolunu tuttu. Yolda torunlarını okula götüren kayınvalidesi Raciye G.’nin yolunu kesen Erdal A. burada iki çocuğunun gözü önünde kayınvalidesine  5 kez ateş ederek yaralayan Erdal A. kaçırdığı çocuklarını babasının evine bırakarak ordan ayrıldı.

Damadı Erdal A. tarafından ağır yaralanan 3 çocuk annesi kayınvalide Raciye G. kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Boşanma davası nedeniyle önceki gün mahkemeye giden Erdal A. burdaki işi bittikten sonra da kayınpederinin evine gelerek kayınvalidesinin evden ayrılmasını gözlediği belirtildi.Olayın meydana geldiği sıralarda ise Erdal A.’nın eşi Beyza A.’nın Samsunda olduğu ve burada bir sınava girdiği ve Ünye’den Akkuş’a gelmek üzere yola çıktığı bildirildi.

Son Güncelleme: 30.10.2016 17:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş