04 Kasım 2016 Cuma 20:14
Münir Özkul Apartmanında Yangın Çıktı Sağlık Durumu İyi

Sağlık durumu ile ilgili birçok diyorumun yazılıp çizildiği Münir Özkul ile ilgili bu defa sizlere farklı bir haberiniz var.Ünlü oyuncu Hababam Sınıfı'nın Mahmut hocası olarak tanıdığımız Münir Özkul'un Sıraselviler Caddesi'nde hayatını sürdürdüğü apartmanda meydana gelen yangın hayranlarının yüreklerini ağızlarına getirdi.

Yeşilçam'ın ünlü sinema sanatçısı Münir Özkul yaşadığı apartmanda çıkan yangın sonrasında durumunun iyi olduğu haberi geldi. 26 ekim tarihinde sabah saatlerinde apartmanda bulunan farklı bir dairede çıkan yangın korku dolu anlar yaşattı. Münir Özkul'un Apartmanında çıkan yangın başka daireleri sıçramadan söndürüldü. Yangında Münir Özkul'un bulunduğu kata alevlerin çıkmaması hayranlarını sevindirdi.

Uzun yıllardır yatalak olarak tedavi gören Türk sinemasının dev ismi Münir Özkul ile ilgili birçok haber ortaya çıktı.Yatağa bağlı olarak yatan ve televizyonlarda görünmeyen Münir Özkul hakkında öldü haberleri yayınlandı. Ancak bu haberler asılsızdır Münir Özkul kendi evinde yatalak olarak tedavisine devam ediliyor.Sağlık durumunda ilerleme kaydedilmeyen tecrübeli oyuncumuza Allah'tan şifalar diliyoruz.

Tüpgazı yakmak isteyen Ferdi Atuner'in tiyatro sanatçısı eşi Asime Atuner’in çıkan yangında saçları ve eli yandı.

Kadının feryatlarına bina görevlisi Mehmet Kaya koştu. Yangın tüpü ile alevlere müdahale ederek yangını söndürdü. Kısa süre sonra olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri geldi. 

İtfaiye ekipleri binaya gelerek inceleme yaptı. Saçları tutuşan ve eli yanan Asime Atuner ile eşi Ferdi Atuner, sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

Bina görevlisi Mehmet Kaya, “Tüpün başı kelepçeden kurtulmuş. Büyük ihtimalle çakmağı çaktığında eli ve saçları alev alıyor.

Ben gelince, yangın tüpü ile müdahale ettim. Söndürdüm Daha sonra tüpü aşağıya indirdim. Çevredeki arkadaşlar da yardıma geldi” dedi. 

Diğer yandan Münir Özkul'un bulunduğu apartmanda evinde yangın çıkan bayanın bir tiyatro oyuncusu olduğu ve saçları ile ellerinin yandığını sırasında yaralandığı haberi geldi.

Yorumlar

Google+'da Paylaş