09 Şubat 2017 Perşembe 16:16
Müge Anlı'da 3 Gencin Katili Bulundu mu?Adana'da Öldürülen Gençlerin Katili Yakalandı mı?
 Müge Anlı ile 2 Şubat programında yepyeni bir olay daha masaya yatırıldı. Eser Ufuk Refik ismindeki 3 genç mezarlıkta arabada 50 kurşunla öldürülmüş halde bulundular.  Adana Yüreğir ilçesinde bulunan bir mezarlıkta 9 gün önce 32 yaşındaki Ufuk Altun 19 yaşındaki Refik Birgül ve 36 yaşındaki Eser binen Bir aracın içerisinde öldürülmüş olarak ele geçirildi. Üçgenin aileleri Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuru yaparak tatil yerde katil zanlılarının bulması için yardım istedi.

Müge Anlı birçok cinayeti aydınlatan ışık tutan program olarak böylesi durumlarda gidilecek ilk adres olarak görülüyor. Şimdiye dek yaptığı başarılı işler ile vatandaşın umudu olan Müge Anlı Adana'daki ve esrarengiz olayı aydınlatmak için kolları sıvadı. Vahşice katledilen 3 genç 50 kurşunla mezarlıkta ölü olarak bulundu. Telefona canlı yayına bağlanan bir kişi ufuğun babasının Suriyeli bir kadınla ilgilendiğini ve onu kendi evini taşıdığını söyledi. Bu durumdan rahatsız olan Suriyeli kadın eşi Ufuk un babası ile bir münakaşa yaşamış eğer eşini göndermezsen sana çok büyük acılar yaşatacağım diyerek tehdit etmiş bu iddialar ortalığı karıştırdı.

3 şubatta programa katılan Ufuk’un anne ve babası iddialara cevap verdiler.Ufuk’un babası iddia edildiği gibi Suriyeli kadının kocasından herhangi bir tehdit almadığını savundu.Bu arada polisten gelen raporlara göre olay gecesi 50 kurşun değil 68 kurşun sıkıldığı ve katil ya da katillerin arabayla değil yürüyerek olay yerine geldikleri sanılıyor.Olay yerinde 2. bir araba izinin olmadığı tespit edilmiş.Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 

 

Son Güncelleme: 09.02.2017 16:20
Yorumlar

Google+'da Paylaş