06 Şubat 2017 Pazartesi 10:18
Müge Anlı Hacda Kaybolan Kadın Bulundu mu?Fahire Kara Haberleri

1990 yılında Hac'da kaybolan Fahire Kara hakkında izleyici Emine Telli çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fahriye Kara'nın 80 yaşlarında bir adamın elinde olduğunu ve çok eziyet gördüğünü belirten Emine Telli, "Türkiye'ye gelince kocama anlattım gel gidelim söyleyelim dedim sen karışma dedi sözlerini kullandı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan konuk izleyici Emine Telli, "Bir çocukla konuştum. 'Benim annem Türk. Fahriye Kara Türkiye'den Batmalı' dedi. Ama aslında onun öz annesi Fahriye hanım değilmiş. Annesi felçli bir kadınmış lakin küçüklüğünden beri Fahire Kara'yı annesi gibi bilir annem dermiş. Biraz konuştuktan sonra bana dedi ki; 'sana baba mı gösteriyim mi yenge?' dedi. Ben de 'göster' dedim. 5-6 metre karşımızda bir adam vardı. Kendisi yaşını da söyledi '80'e geliyor yaşı' dedi. Beyaz saçlı beyaz sakallı, kara suratlı geniş yüz yapılı bir adamdı, dedi." diye anlattı.

Emine Telli; "Kusura bakmayın sizleri üzmek istemiyorum ama kadına orada çok eziyet etmişler. Çok zor durumlara düşmüş. Çok acı çekmiş. Bir kolyesi varmış galiba. Sürekli ağlar onu öper koklarmış" ifadelerini kullandı.

Fahire Kara'nın adını 'Fatima' olarak değiştirdiklerini söyleyen Emine Telli, "Ben 'Nur Dağı'na çıkarken bu adamı gördüm' dedim. Çocuk da bana 'abla bizim orada dükkanımız var' dedi. Bir iki yerde de evleri varmış." dedi.Fahire Kara’yla ilgili malesef henüz bir gelişme yok.

 

Son Güncelleme: 03.02.2017 11:43
Yorumlar

Google+'da Paylaş