13 Şubat 2017 Pazartesi 15:36
Müge Anlı Ahmet Uysal ve Mustafa Özdemir Bulundu mu 13 Şubat 2017

Müge Anlı 13 Şubat Son bölümde Neler Yaşandı? Ahmet Uysal'a ne oldu? Mustafa Özdemir Bulundu mu son haberler ne oldu? Müge anlı 13 şubat son bölümde daha çok Ahmet Uysal Konusu üzerinde dururken Mustafa Özdemir'den haber alınamadığını söyledi

AHMET UYSAL'a NE OLDU?

Müge Anlı son bölümde yine kayıpları aradı. Son bölüm yayınında esrarengiz bir şekilde ortadan Kaybolan Ahmet Uysal arandı. Ahmet Uysal'a ne olduğu konusu işlenirken Müge anlı şüphelendiği olaylar üzerinde durdu ve konuyu araştırda. Ahmet Uysal'ı son görenler veya son zamanlarındaki hareketlerinden şüphelenen tanıklar canlı yayına bağlanarak Ahmet Uysal'a ne olduğu hakkında iddialarda bulundular.

MUSTAFA ÖZDEMİR BULUNDU MU SON HABERLER NE OLDU?

Müge Anlı'nın uzunca bir süredir aradığı ancak bir türlü sonuç alamadığı Mustafa Özdemir'den hala bir haber yok. Mustafa Özdemir'i arama çalışmaları tüm hızı ile sürerken her bölümde yakınları ailesi ve hatta TV başındakiler Mustafa Özdemir Bulundu mu merakı ile Müge Anlı yeni böümünü izliyor. Mustafa Özdemir'in en son eşyalarının bulunduğu bölgede kaza işaretlerine rastlanılmış ve bu yönde araştırmalar hızlandırılmıştı. Son yapılan araştırmalar ise sonuç vermemişti.

Mustafa Özdemir kaza emarelerinin bulunduğu bölgeden geçen çayın her tarafında belediye ve AFAD ekiplerince arandı ve hala da aranmaya devam ediyor. Mustafa dan henüz bir haber yok ancak yeni gelişmeler olduğu zaman Müge Anlı canlı yayında son yaşananları aktarıyor.

Ahmet Uysal olayında ise Ahmet'in dövülerek öldürüldüğü ve daha sonra ise kendi sahip olduğu araç ile nehre atıldığı iddiaları kuvvet kazanırken canlı yayına bağlanan gizli tanık anlattıkları ile izleyenleri şok etti. Ahmet Uysal'ı tanıdığını söyleyen Gizli tanık bildiklerini 13 Şubat Müge Anlı canlı yayınında paylaştı.

Son Güncelleme: 14.02.2017 08:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş