08 Ocak 2017 Pazar 22:11
Kısmetse olur Gözde kimdir İlişki Durumu Karışık Oldu
Kısmetse olur 8 Ocak haftanın finalinde Rabia Karaca'nın elenerek eve veda etmesinin ardından yeni gelecek aday belli oldu. Kısmetse olur birbirinden güzel gelin adayları konuk etmeye devam ederken bu güzel gelin adaylarına bir yenisi daha eklendi. Rabia'nın yerine yeni gelin adayı Gözde geliyor peki Gözde Kimdir ? işte merak edilen detaylar.

Kısmetse olur Gözde kimdir

1990 tarihinde dünyaya gelen 27 yaşındaki gelin adayı Bursalıdır. Ailesi ayakkabı imalathanesi işleten güzel gelin adayı Gözde ailesi ile çalışmaktadır. Daha önce işte Benim stilim yarışmasında kendisini görmüş olduğumuz güzel gelin adayı kısmetse olur evine ünlü olmak için mi yoksa gerçekten hayatının aşkını aramak için mi geliyor bilemiyoruz. Kısmetse olur Gözde isimli gelin adayı hangi damat için aday olacak henüz bir bilgi gelmedi.

Berker Gözde ile ilgilenebileceğini açıklayacak; ancak Gözde Berker ile yakından ilgilenmek istemeyecek ve Akın’ın peşinde gezecek.

Yani Gözde’nin Kısmetse Olur evine gelmesi ile ortalık resmen ilişki durumu karışık dizisi gibi oldu; ancak hafta sonuna doğru kimin kime talip olduğu kesin olarak belli olacak. Kısmetse Olur’da Gözde sanki şuana kadar Ünal ile ilgileniyor gibi. Ünal ise Gizem ile ilgileniyor. Gizem ise Akın ile ilgileniyor.

Son Güncelleme: 08.01.2017 22:13
Yorumlar

Google+'da Paylaş