05 Şubat 2017 Pazar 23:01
Kısmetse olur  5 Şubat Pazar Facebook Kim Elenecek Nur ve Batuhan Konuk Geldi
 Kısmetse olur 5 Şubat Pazar günü haftanın finali yaşanacak kısmetse olur haftanın finalinde bu hafta kim elenecek merak konusu oldu. Programda Adnan ve Didem çiftliğinin tartışmaları geceye damgasını vururken elenen isim kim olacak akıllarda soru işareti bıraktı.

Kanal D ekranlarının beğenilerek izlenen programı kısmetse olur 5 Şubat Pazar günü haftanın finali ile izleyici karşısına çıkacak. Bu hafta kim elendi ? Kısmetse olur eleme gecesinde yaşanan olaylar hakkındaki tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. Seda Akgül'ün yorumuyla açıklanan kısmetse olur kim elendi eve veda eden isim kim oldu ve yerine kim gelecek merakla bekleniyor. Kısmetse olur haftanın final fragmanı sayfamızda sizler için yayınlandı. Adnan sert çıkış yaparak huzurumu bozanlar saat diliminde alır giderim diye konuştu. Kısmetse olur bu akşam yayınlanacak olan final gecesinde kimin eve veda edeceği merak konusu oldu.

Haftaya damgasını vuran Adnan ve Didem kavgaları final gecesinde de sürüyor. Bu defa aile krizi patlak verdi. Didem'in kıyafetleri davranışları lenslerini eleştiren Adnan sonunda onun  sinir krizi geçirmesine neden olmuştu. Gelin adayı yaptığı açıklamalarda kendisinin de bir ailesi olduğunu belirterek bu duruma düşecek hiçbir şey yapmadığını ifade etmişti. Yaşanan sorunların devam etmesi ile birlikte 3 Şubat tarihinde Didem'in yüzüğü çıkarması Adnan'a çileden çıkarmıştı. Eve Nur ve Batuhan çifti konuk olarak geldi ve bir an olsun ortamı yumuşattı. Bebeklerin cinsiyetinin kız olduğunu söyleyen çift Adnan ile aralarındaki buzları da gitmişti


Kısmetse olur da aklına aday gelen bu kararından erken dönen Merve Barış'la yakınlaşınca ondan da aradığını bulamadı ve herkesin tepkisini üzerine çekti. Kısmetse olur 5 Şubat Pazar günü iki isim ayağa kalkacak. Gamze Taşkın ile damat adaylarından Barış Gültekin programa veda edecek. Araları bir türlü düzelmeyen barış ve Gamze çifti yarışmaya veda edip elenecek onların yerine gelecek olan aday ise Türkçe ve Kemal isminde yeni yarışmacılar olacak.

Son Güncelleme: 05.02.2017 23:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş