23 Ocak 2017 Pazartesi 00:14
Kısmet Olur 22 Aralık Gecesi Elenen İsim Kim Oldu

Kısmetse Olur evinde  bu haftada olaylar bitmek bilmedi. Gelen gelin ve damat adayları, yeni doğan aşklar, ilişkiler arasındaki kavgalar programı soluksuz izletiyor. Her hafta eleme yapılıyor. Bu hafta da Sibel son anda elenmekten kutuldu. Sibel’in son anda elenmekten kurtulması dikkatlerden kaçmadı.

Bu haftanın birincisi olan gelin adayı Aycan oldu. Diğer birinci olan aday ise damat adayı Akın. Akın ödülünü Onur’a vermeyi tercih etti.  Aycan ile Onur ödül yemeğine giden isimler oldu.  Aycan ile Onur’un yemeğe gitmesi, Akın ile Merve’nin yakınlaşmasına vesile oldu.

Geçen hafta Kısmetse olur evine gelen Merve , Akın’dan hoşlandığını itiraf etti. Geçtiğimiz hafta içi dışarıda gezmeye çıkan Tuğçe ile Tankut aşkı ise daha da alevleniyor. Tankut’un Tuğçe’ye olan itirafları Tuğçe’nin çok hoşuna gitti. Daha ilk günden el ele diz dize aşklarına adım atan çiftten zamanla  daha da güzel haberler bekleniyor.Merve ile Tuğçe bir anda gerilim yaşıyor. Aralarında yaşanan gerilim esnasında Aycan , Merve ‘ye vuruyor.  Kısmetse Olur evinde yaşanan bu tatsız olay herkesin canını sıkıyor.Bu olaydan sonra Aycan ile Merve Kısmetse Olur evinden ihtar alıyor.

22 OCAK’TA NELER OLACAK?

Gözde ve Berker arasında başlayan aşk kıvılcımlarını, Bedirhan ne kadar söndürmeye çalışsa da başarılı olamıyor. Berker , Gözde ‘ye sahip çıkıyor. Bu  aşk iyiye doğru gidiyor. Bakalım ileriki günlerde bu aşkla ilgili daha da güzel haberler alacak mıyız? Yeni haftanın ilk tartışmalarından olan Ünal ile Gamze arasında tatsız anlar yaşanıyor. Gamze Ünal’a aşkının olmadığını söyleyerek, aşk dedikodularını yalanlıyor. Bu hafta Adnan ile Didem’in arasında geçen tartışma ise Kısmetse olur evini iyice geriyor.

Kısmetse Olur evinden 22 Ocak tarihinde lenecek olan isim Arca’dır. Arca henüz  daha yeni katılmıştı , fakat şansı yaver gitmedi. Ne yazık ki yeni gelmek elenmemek için engel değil. Kısmetse Olur evine yeni gelen isim ise Gökhan Sara olacak. Gökhan Sara eve gerçekten dönecek mi, Gökhan Sara kimdir hep birlikte göreceğiz… 22 Ocak Pazar günü saat 23:30 da Kanal D ekranları başında olmayı unutmayın.

Yorumlar

Google+'da Paylaş