18 Ekim 2016 Salı 14:48
Kırgın Çiçekler oyuncu kadrosuna katılan Ruhi Sarı kimdir merak edilenler
ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Kırgın Çiçekler dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Hazar Motan, Aleyna Solaker, Biran Damla Yılmaz gibi isimlerin yer aldığı oyuncunun kadrosuna Ruhi Sarı dahil oldu. İşte detaylar..
 
Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği oyuncu kadrosunda ise Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Hazar Motan, Aleyna Solaker, İpek Karapınar gibi isimlerin yer aldığı Kırgın Çiçekler dizisinin oyuncu kadrosuna Ruhi Sarı da dahil oldu.

Ülkemizin usta isimleri arasında yer alan ve bundan önce bir çok yapımda rol alan Ruhi Sarı ile ilgili merak edilenler şu şekilde;

Ruhi Sarı kimdir?
Ruhi Sarı 18 Mayıs 1972 tarihinde Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu olan Ruhi Sarı 44 yaşındadır ve boğa burcudur. Kartal Sanat Tiyatrosunda tiyatro hayatına başlayan Ruhi Sarı Konya’da Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.
1995 yılında Sen de Gitme filminde rol alan Ruhi Sarı 1998 yılında ise Üçüncü Sayfa filminde rol almıştır. Bir çok dizide de rol alan Ruhi Sarı’nın sayısız ödülü bulunmaktadır.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş