16 Aralık 2016 Cuma 07:57
İstanbul'daki Saldırıya Emniyet Müdüründen Çığırından Çıkan Sözler
 İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'dan teröristlere sert tepki : Siz kimin köpeğisiniz !
İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, " Bu saldırıya rağmen dimdik ayakta duracağız. Sizler kimlerin köpeğisiniz onu söyleyin" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ta 30'u polis 38 kişinin şehit olduğu saldırısonrası , İstanbul Emniyet Müdürlüğü önünde şehit polisler için cenaze töreni düzenlendi.

Dün akşam Beşiktaş-Bursaspor maçından kısa bir süre sonra Vodafone Arena stadı önünde teröristlerin hain saldırısı sonucu 38 kişi şehit oldu , 14’ü ağır 155 yaralı hastanelerde tedavi altında . Bugun 5 şehit  polis için İstanbul Emniyet Müdürlüğünde tören düzlendi. İstanbul Emniyet Müdürü  Mustafa Çalışkan, düzenlenen cenaze töreninde yaptığı konuşmada sert konuştu . Çalışkan , ‘’Bu ve bunun gibi alçak terör saldırıları asayişi bozmak, yurtiçi ve yurtdışındaki huzuru bozmak, mücadeleyi başarıyla devam ettiren emniyet mensuplarını yıldırmak için yapılıyor.

Saldırıyı gerçekletiren hainlere seslenen Mustafa Çalışkan ‘’Kimin köpeğisiniz ? ‘’ dedi . Çalışkan sözlerine şöyle devam etti : "Ciğerimizi yakan bu saldırıya rağmen dimdik ayakta duracağız. Sizler kimlerin köpeğisiniz onu söyleyin. Tüm terör örgütlerine sesleniyorum, vermek istediğiniz adi mesaj anlaşılıyor. Bu saldırıyla ilgili olanlar en kısa zamanda yakalanarak cezaları verilecek. Aziz şehitlerimize karşı en önemli vazifemiz çok çalışmak. Onlar bizim için emanettir. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Milletimizin başı sağolsun, vatan sağolsun" diyerek sözlerini bitirdi .

Son Güncelleme: 16.12.2016 08:00
Yorumlar

Google+'da Paylaş