10 Şubat 2017 Cuma 21:57
İki Yabancı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Son zamanlar oldukça dikkat çeken dizi türleri oldu Hint dizileri. Müzikleriyle, şen şakrak yapılarıyla çoğu zaman Türk insanına komik gelse de dizi ve filmlerde dönen entrikalar genelde insanları şaşkınlığa uğratıyor. En son özellikle Türk kadınlarını ekranlarına kilitlemeyi başaran bir diğer Hint dizisi “Yalancı Bahar”dı. Kanal 7 Hint dizilerine “İki Yabancı” dizisiyle bir yenisini daha eklemiş oldu. Böylece Kanal 7’nin Hint dizilerinde tahta oturduğunu söylemek yanlış olmaz.

            Hindistan’ın en ünlü oyuncularından Jennifer Winget ve Gautam Rode başrollerini paylaştığı “İki Yabancı” dizisi artık Türklerle buluşuyor! Dizi kavuşamayan iki aşığın hikayesini anlatırken, bu sırada başlarına gelenleri, hayatlarındaki iniş çıkışları görüyor olacağız. Hindistan’da en çok sevilen dizilerden biri olan orijinal ismiyle “Saraswatichandra” ülkesinde 2013 yılından beri ekranlarda. Dizi aynı zamanda Hindistanlı ünlü yazar Govardhanram Madhavram Tripathi’nin aynı isimle bilinen romanından uyarlanmış.

            Ülkesinde reyting rekorları kıran dizinin Türkiye’de de en çok sevilen günlük diziler arasında yer alacağı tahmin ediliyor. Aristokrat bir ailenin oğlu olan Saras ve orta sınıflı bir ailenin kültürlü kızı olan Kumud’un aşk hikayesini anlatan dizi 9 Şubat’tan itibaren hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında olacak. Saras ve Kumud’un mesafelere rağmen kalplerinin birlikte olduğu aşklarını yediden yetmişe herkes büyük bir ilgiyle izleyecek gibi gözüküyor. Bakalım Kanal 7 bir Hint dizisi serisinde daha başarılı olabilecek mi?

Son Güncelleme: 10.02.2017 22:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş