18 Ekim 2016 Salı 20:02
İdeal bir şekilde kilo nasıl hesaplanır meraklıları buraya!
İnce ve fit bir kiloya sahip olmak her insanın hayalidir sağlığımız açısından da büyük önem arz eden kilolarımız acaba boyumuza oranla fazla mı ?İdeal kilo hesaplama yöntemi ile obeziteye karşı mücadele etmek istiyorsanız sayfamızda sizlere gerekli bilgileri aktarıyoruz.
 Bilinçli insanlar sağlıklı yaşam için fazla kilolarından kurtulmak isterler bunun için ideal kilo hesaplama yöntemi ile ne kadar fazlalığının olduğunu öğrenebilirsiniz. Boyu 1.60 olan kişinin kilosunun 50 kilogram olması gerekmektedir fazlası yaşam kalitesini düşürerek hastalığa neden olur .Sağlık problemlerinin giderek artmasının altında fazla kilo almak yatıyor .Boy ve kilo arasındaki ideal oran kalp ve damar hastalıkları bel fıtığı nefes darlığı gibi birçok hastalıklardan sizi korur.
Kilo almak isteyenlerin sayısı küçümsenmeyecek kadar çok yeni pisliklerinden bir türlü kilo alamayan çok zayıf olan insanlar gıda takviyeleri yaparak yanlış beslenme sonucunda sağlık sorunları ile karşılaşırlar.Özellikle internet üzerinden satılan kilo aldırıcı ürünler oldukça zararlı Hatta ölümle sonuçlanan bilmektedir.
Vücut hatlarınızı göre boy ve kilo orantının dengesiz s ve çok zayıflanır kilo almanız gerekmektedir.Bunun için düzenli ve sağlıklı beslenmelisiniz beslenmedeki düzensizlikler uykusuzluk yorgunluk psikolojik olarak size bazı sıkıntılar verebilir. Yapmanız gereken doğal ürünlerden beslenip kilo alma oranını hızlandıracak gıdalar tüketmenin olmalıdır.
 Zayıflıktan yakınan kilo almak isteyen kişiler iştah açıcı ürünler kullanırlar özellikle istekler karşılamak için farklı etken maddelerin kullanıldığı kilo alması bir yana sağlık problemlerinin oluşmasına neden olur kilo aldırıcı ürünler de dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta. Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı ürünlerin kullanılmasıdır.Böylelikle daha etkili ve kalıcı çözümler kişilerde fiziksel olarak gönderilecektir .Farklı beklentileri ve koşulları olan insanlar bu ürünler oldukça iyi gelir sağlığınız her şeyden önemli olduğu için mutlaka Doktor kontrolünde bu ürünleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
 
Son Güncelleme: 19.10.2016 23:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş