01 Ocak 2017 Pazar 21:43
İçimdeki Fırtına ne zaman başlayacak (Merve Boluğur Gizem Karaca yeni dizisi )
Televizyon kanallarının reyting kapma yarışında en önemli unsurlarından olan dizilerde her yeni gün yeni bit kadro ile yeni projeler üzerinde çalışılmaktadır. Star Tv de de yakın bir zamanda hayata geçmesi planlanan İçimdeki fırtına dizisinin söylentileri yayılmaya başladı. İçimdeki Fırtına dizisinin kadrosu kimlerden oluşuyor ? İçimdeki Fırtına dizisi ne zaman gösterime girecek ve hangi günlerde yayınlanacak ?Merak edilen sorulara cevap bulmaya çalışıcaz

Gizem Karaca ve Merve Boluğur isimli usta oyuncuların başrolde yer alacağı dizi film İçimdeki Fırtına Star Tv ekranlarında yayınlanacak . Şimdiden çıka n söylentilere göre dizinin konusu oldukça dikkat çekici olarak seçilmiş. İzleyicileri ekran karşısına kitleyecek olan çalışmanın ne zaman yayınlanacağı ise henüz betlik kazanmadı. Doğan Ümit Karaca yönetmenliğini üstlendiği İçimdeki Fırtına dizisi ile ilgili detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

İçimdeki Fırtına Dizisi Konusu Nedir?

Televizyon kanallarının reyting kapma yarışında en önemli unsurlarından olan dizilerde her yeni gün yeni bit kadro ile yeni projeler üzerinde çalışılmaktadır. Star Tv de de yakın bir zamanda hayata geçmesi planlanan İçimdeki fırtına dizisinin söylentileri yayılmaya başladı.

Gizem Karaca ve Merve Boluğur isimli usta oyuncuların başrolde yer alacağı dizi film İçimdeki Fırtına Star Tv ekranlarında yayınlanacak . Şimdiden çıka n söylentilere göre dizinin konusu oldukça dikkat çekici olarak seçilmiş. İzleyicileri ekran karşısına   kitleyecek olan dizinin konusunda Kore gazisi Glass Mask' dan esinlenerek uyarlanmış . İki kardeşin hayatındaki çekişmeleri bir birine olan kıskançlıklarını konu edinen dizide Ezgi , kardeşini nişanlısı Emre ile ayrılmalarını istemektedir. Bu amacını gerçekleştirmek isteyen Ezgi bir plan yapar ancak işler içinden çıkılmaz bir hal alır.

İçimdeki Fırtına Dizisi Oyuncuları

Dizi kadrosunda Merve Boluğur, Gizem Karaca, Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Mehmet Özgür, Levent Can, Tarık Pabuççuoğlu, Bilge Şen, Servet Pandur ve Hatice Aslan gibi tanınmış isimler yer almaktadır. Ayrıca diğer oyuncuların isimleride söyledir: Alper Kut Cenk Tunalı Hazal Şenel Ceren Benderlioğlu Burak Can Nihan Okutucu Ayşegül Yıldız Nazmi Kırık Gürsu Gür 

Son Güncelleme: 01.01.2017 22:17
Yorumlar

Google+'da Paylaş