18 Ekim 2016 Salı 22:23
İçerde dizisi ne zaman hangi gün yayınlanıyor merak ediliyor
Show Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen İçerde dizisinde heyecan devam ediyor. Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin başrollerinde oynadığı dizinin yayın günü ile ilgili bilgiler sizlerle..
 
Ay Yapım önderliğinde yoluna devam eden ve her bölümü izleyenleri ekran başına kilitleyen İçerde dizisinde heyecan devam ediyor. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor gibi isimleri barındıran İçerde dizisinin yayın günü de merak edilen konularından bir tanesi.
Reytinglerde üst sıralarda yer alan İçerde dizisi pazartesi akşamları izleyenleriyle buluşuyor. Her pazartesi akşamı ekranlarda olan İçerde dizisinin ilk sezonun sonunda final yapacağı ve önümüzdeki sezon yayınlanmayacağı belirtiliyor.
İçerde Konusu
Oyuncu kadrosu oldukça iddialı olan İçerde dizisinde Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı Sarp karakteri Yusuf Müdür tarafından 1 hafta kala okuldan atılır. Okuldan atıldığını öğrenen Sarp gerçekleri sonradan öğrenir ve Celal Baba’nın yanında köstebek olarak göreve başlar.
Mert ise Sarp’ın ardından okulun en gözde isimleri arasında yer alır. Mert’in de kaderi Sarp gibidir. O da Celal Baba tarafından Yusuf Müdür’ün köstebeği olacaktır.
Hem Sarp’ın hem de Mert’in de bilmediği bir şey vardır o da birbirlerinin kardeşi olduklarından haberleri olmamalarıdır.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş