10 Şubat 2017 Cuma 01:19
Hızır Reis Diziden Ayrılıyor mu EDHO Eşkiya Dünyaya Hükümdar OLmaz Son bölüm
 Senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener’in yazdığı derin devlet konulu dizinin olaylı bölümlerinden biri daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünde Oktay Kaynarca’nın hayat verdiği Hızır Çakırbeyli karakterinin ölümünün söz konusu olacak.

             CIA tarafından alıkonulduktan sonra işkence gören Hızır karakteri  dizinin en önemli karakterlerinden biri. Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı karakterin ölümünü isteyenler çok fazla! Aile içinde yapılan oylama sonucu Hızır Reis’in ölüm kararı çıktı. Dizinin ve Oktay Kaynarca’nın hayranları ise karakterin diziden çıkacağını düşünmeden edemiyor. Başrol olduğundan dolayı ölümünün çokta beklenmediği karakter yine de herkeste endişeye sebep oldu. Dizinin yayınlanacak olan 56. Bölümü büyük bir heyecanla bekleniyor!

            Hızır Reis karakterini canlandıran Oktay Kaynarca 27 Ocak 1965, Malatya doğumludur. Malatya’nın Hekimhan ilçesindeki bir caddeye de ismini veren Oktay kaynarca ünlü güzel oyuncu Özgü Namal’la 2 yıl süren evliliğini 2008’de sonlandırdıktan sonra 2012’de Melek Angun’la 1 sene süren kısa bir evlilik yapmıştı. Oktay Kaynarca lisans eğitiminin yanı sıra yüksek lisans eğitimini de İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı’nda tamamlamıştır. Başarısıyla tüm Türkiye’nin tanıdığı ünlü oyuncu 1989 yılından beri aktif olarak sanat camiasındaki yerini korumaktadır. Adanalı, Bahar Dalları, Yahşi Cazibe, Nuri, Sakarya Fırat, Ustura Kemal, İnadına Yaşamak, Kardeş Payı gibi dizilerin yanı sıra son zamanlarda Beynelmilel, Sıfır Dediğimde, Sis Ve Gece, Alia, Hoşçakal Güzin,  Çanakkale Ruhu gibi filmlerde boy göstermiştir. Hala Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde başrol oynamaktadır. 

Son Güncelleme: 10.02.2017 01:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş