18 Ekim 2016 Salı 20:17
Hayat Şarkısı 26.bölüm özeti 18 Ekim Salı son bölüm neler yaşandı
Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Hayat Şarkısı dizisinde heyecan devam ediyor. Hayat Şarkısı dizisi bu hafta 26.bölümü ile 18 Ekim Salı akşamı ekranlarda oldu. Dizi ile ilgili gelişmeler ve haberimizin detayları şu şekilde..
 
Salı akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Ahmet Mümtaz Taylan, Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Pelin Öztekin gibi isimlerin yer aldığı Hayat Şarkısı dizisinde heyecan devam ediyor. Hayat Şarkısı dizisi bu hafta yeni bölüm olan 26.bölümü ile ekranlarda oldu. 18 Ekim Salı günü yayınlanan bölümünden kısa anekdotlar şu şekilde;

26.bölüm özeti:
Hayat Şarkısı dizisinde bu hafta Filiz ve Mehmet’in DNAsı uyuşur. Mahkemeden karar çıkar ve artık Mehmet’in nüfus kağıdında Hülya yerine Filiz yazar. Bu kararı duyan Hülya ise adeta çılgına döner. Kerim ve Bayram’a olan güvenini kaybeden Hülya kontrolü sağlamak için kendi bildiği yöntemleri kullanır.

Filiz ile konuşmak için Filiz’in evine giden Hülya Filiz’i bu kararı kutlarken görür ve kontrolü kaybeder. Arabayı öldürme kastıyla Filiz’in üstüne sürer!
Hayat Şarkısı dizisi her Salı akşamı Kanal D’de!
 
Son Güncelleme: 18.10.2016 20:21
Yorumlar

Google+'da Paylaş