21 Ekim 2016 Cuma 21:18
Güldür Güldür Show ne zaman başlayacak belli oldu!
Show Tv ekranlarında yayınlanan sevilen komedi programı Güldür Güldür Show ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Her bölümü izleyenlerine keyif veren programın yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun cevabı sizlerle..
 
Oyuncu kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, Onur Buldu, Onur Atilla, Çağlar Çorumlu, Doğa Rutkay, Özge Borak, Aylin Kontente, İrem Sak, Meltem Yılmazkaya, Erdem Yener, Derya Karadaş, Uğur Bilgin, Korhan Herduran, Ayşegül Akdemir, Aziz Aslan, Özgün Aydın gibi isimleri barındıran Güldür Güldür Show programının yeni sezonu ne zaman başlayacak sorusunun cevabı belli oldu.

Son olarak sezon finali ile ekranlarda olan programda günlük hayatın sıradan olaylarına farklı bir bakış açısı getiriyor. Her skeciyle izleyenlerini kahkahaya boğan Güldür Güldür Show programı yeni bölümü ile 28 Ekim Cuma akşamı Show Tv ekranlarında olacak.

Güldüy Güldüy Show’un yapacağı sezon finali ile birlikte hayranlarıyla buluşacak olan Güldür Güldür Show gelişmelerini sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş