30 Aralık 2016 Cuma 14:49
Göz6 bu hafta kim elendi 30 Aralık Cuma elenen isim kim veda etti?

Tv8 ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan Göz6 yarışmasında heyecan devam ediyor. Her hafta bir kişinin veda ettiği Göz6’da 30 Aralık Cuma akşamı elenecek isim belli oluyor! İşte haberin detayları!

 

Acun Medya önderliğinde yoluna devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Göz6 yarışması ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Programda bu hafta elenecek isim merakla bekleniyor. Yılın son elemesi TV8 ekranlarında olacak!

Göz6 yarışmasının son elenen ismi Yasemin olmuştu. Ecem’in haftanın birincisi olmasının ardından Berna ve Yasemin eleme potasına giren 2 isim olu. Bunun ardından en az oyu alan isim Yasemin Göz6 yarışmasına veda etti.

Son günlerde Göz6 yarışmasının en çok konuşulan olayı ise Berna ile Zeyd’in yüzleşmesi oldu. Zeyd Berna’nın Bulut ile konuştuğunu duyurmuştu. Bunun ardından Berna duydukları karşısında şok yaşayınca Zeyd iddia edilen konuşmanın doğru olup olmadığını sordu.

Berna Keklikler’in Zeyd’e tokat atmasının ardından bu büyük yüzleşme son bulmuştu. Göz6 yarışmasında bu hafta elenen isim netleştiği takdirde sizlerle birlikte paylaşacağız.

Son Güncelleme: 20.01.2017 15:32
Yorumlar

Google+'da Paylaş