26 Ocak 2016 Salı 17:01
Facebook giriş yap nasıl kaydolurum? Nasıl üye olurum?
Teknolojinin gelişmesi ve internet ulaşımının hemen her yerden sağlanabilmesi birçok gelişmenin de önünü açtı. Artık akıllı telefonlar cebe girmiş ve sevdiklerimizle istediğimiz her yerden haberleşmemiz mümkün hale geldi. İnternet ulaşımının ve mobil cihazların yaygınlaşması sosyal paylaşım ağlarının da kullanımının artmasına neden oluyor.
Hiç şüphesiz dünyada en fazla kullanılan sosyal paylaşım ağı facebook. 2006 yılından beri hizmet vermekte olan facebook dünya genelinde 1.4 milyar aktif kullanıcıya ulaştığını duyurdu. Her yaştan kullanıcıya sahip olan facebook fikir, resim ve video paylaşımında kullanıldığı gibi Messenger sayesinde artık eş zamanlı haberleşmede de kullanılabiliyor.
Facebook zaman zaman yayın ve üyelik politikalarında değişikliğe gidiyor. Bu konudaki en güncel yenilik normalde resmi isim konusunda katı kuralları olan facebookun bu kuralları esnetmiş olması. Artık aralık ayından itibaren eğer yeterli nedeniniz varsa facebookda takma isim kullanabileceksiniz.
Eğer hala bir facebook hesabınız yoksa ücretsiz olarak çok kısa zamanda edinebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli.
-www.facebook.com adresine girin
-Yeni üye linkine tıklayarak kayıt formuna adınızı, e-posta adresinizi veya telefon numaranızı, şifrenizi, doğum tarihinizi ve cinsiyetinizi yazın.
-Daha sonra Kaydol'a tıklayın
-Kayıt gerçekleştikten sonra e-posta adresinizi veya cep telefonu numaranızı doğrulamanız istenecektir. Bunun için size bir e-posta veya kısa mesaj gönderilecek. E posta ile gelen linke tıkladığınızda üyeliğiniz gerçekleşmiş olacak.
 
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş