25 Kasım 2016 Cuma 22:42
Esra Erol'da En İyi Benim Damat Adayı Mustafa Katıldı
Hafta içi her gün saat 10:00 da izleyicileri ile buluşan En İyi Benim yarışmasında gelin evi ve evlilik programı karışımı bir formatla  Fox tv ekranlarında yayınlanmaktadır. Erkeklerin güzel yemek yapan kadınlara olan ilgisinin ana tema olduğu programda kendisine talip olan dört bayanla her gün ayrı birisine konuk olacaktır. Yemekleri kendisi yapacak olan yarışmacılar erkeğin gönlünü kazanmaya çalışacaklar ve birbirini tanımaları için bir fırsat kollayacaklardır. Haftanın sonunda bu dört yarışmacıyı kendi evinde konuk edecek olan erkek bu kızlardan biri için kararını açıklayacaktır.

Aldığı reytingler dolayısıyla her gün bir yenisi ekranlarda buluşan evlilik programlarından Fox TV de yayımlanan En İyi Benim'de Hayatının aşkını arayan bir erkek ve onun için “En İyi Benim” diyen 4 kadın” sloganı ile başlayan Fox Tv’nin sevilen programı En İyi Benim’in damat adayların  Mustafa, Esra Erol programına katıldı.

Esra Erol programında beklenmedik bir şekilde Nesrin’e talip Olan Mustafa acaba aradığı aşkı bulabilecek mi? Ön görüşmeden sonra özel görüşme kararı alan Mustafa-Nesrin çifti, görüşme sonrası düşüncelerini paylaşmak için konuşup değerlendirme için süre ile yarın ki günü beklemek istediler.

Müge Anlı'nın Tatlı Sert programı ile aynı saate yayınını koyan En İyi Benim programında Müge Anlı'nın çok güçlü reytingleri dolayısıyla kendisine fazla şanş verilmemsine rağmen benzerlerinden farklı formatıyla yavaş yavaş tutunma sinyalleri oluşmaktadır. İzleyicilerin dikkatini şimdilik çekmişe benzeyen programda başvurular devam etmektedir. Fox tv En İyi Benim'de Hayatının aşkını arayan bir erkek ve onun için “En İyi Benim” diyen 4 kadın” sloganı oldukça dikkat çeken bir çalışma olarak ekranlara çıkmaktadır. 

Son Güncelleme: 25.11.2016 23:19
Yorumlar

Google+'da Paylaş