19 Kasım 2016 Cumartesi 17:15
Esra Erol Uğur Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir
 Esra Erol Uğur kimdir? Loca adaylarından Uğur kimdir? yaşı kaç ? nereli? gibi merak edilen soru ve soruların yanıtı haberimizin devamında .İşte Esra Erol Uğur ile ilgili merak edilenler.

Uğur kimdir?

Uğur Bey 36 yaşında. Turizm işi ile uğraşan loca adayı daha önce bir evlilik yapmış. Uğur İstanbul’da yaşıyor.

Uğur bey instagram adresi facebook adresi twitter adresi yayında format gereği  paylaşılmıyor. Adayımızı sosyal mecralarda araştırarak bulabilirsiniz.

Esra Erol ‘da Evlen Benimle programı atv ekranlarında yayınlanıyor Esra Erol’da Evlen Benimle hafta içi saat 16.20’de başlıyor. Evlilik programları denilince ilk akla gelen isimlerden olan Esra Erol ülkemizde bu formatta program yapanların öncüsü.  Esra Erol’la programın reytinglerde yakaladığı başarıya kayıtsız kalamayan bir çok kanal aynı formatta program yapmaya başladı.

Son dönemlerde Esra Erol’un programı medyada fazla yer almaya başladı. Loca adaylarının söylediği  sözler ve davranışlar dikkat çekti. Sayfamızda Esra Erol 2016 loca adaylarını sizlere kısaca tanıtmaya çalışıyoruz. Merak ettiğiniz loca adayı ile ilgili  bilgileri haberimizden öğrenebilirsiniz.

Esra Erol kimdir?

Başarılı sunucu Esra Erol 1982 İstanbul Eyüp doğumlu. Esra Erol ,5 kız çocuğun ortancasıdır. Kız lisesi Çini Seramik mezunudur .Açık Öğretim Fakültesini bitiren güzel sunucu Maltepe Üniversitesi radyo televizyon  bölümünde eğitim aldı. Evlilik programı sunmaya Flaş TV’de yayınlanan Desti İzdivaç  programı  ile başladı .Star Tv de Esra Erol’la izdivaç programını sundu. Daha sonra Atv’ye transfer oldu ve Esra Erol’da Evlen Benimle programını sunmaya başladı.2010 yılında Ali Özbirle kendi programında evlenen Esra Erol’un İdris Ali ve Ömer adında iki çocuğu var.

Son Güncelleme: 19.11.2016 19:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş