21 Ekim 2016 Cuma 22:17
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alparslan öldü mü?
Ekranların  büyük bir heyecanla takip edilen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizinin 43. Bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen  dizinin 43.bölüm fragmanını haberimizde bulabilirsiniz.Atv ekranlarında izleyici ile buluşan ve reyting rekorlarıkıran dizinin 43.bölüm fragmanına sayfamızda yer verdik. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda da seyircinin gözdesi olacağa benziyor.
Yeni sezona  fırtına gibi giren Eşkıya  Dünyaya Hükümdar Olmaz 43.bölümü  18 Ekim 2016 Salı  saat 20.00’de Atv ekranlarında olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43.bölüm fragmanına sayfamızda yer verdik.
Dizide Hızır kardeşinin en mutlu olduğu günde en yakın bildiği kişiden büyük bir darbe alır. Alparslan hakkında bilinmeyenler açığa çıkar. Bir karar vermek durumunda kalan Hızır acı gerçekleri öğrenir. İhaneti asla kabul etmeyen Hızır en yakını bile olsa kendine ihanet edene hiç acımayacaktır.Hızır Alparslan’ın ölüm emrini vermiştir.İlyas Alparslan’ın kaçmasına yardımcı olacaktır.İhanetinin bedelini ödemek durumunda kalan Alparslan vurulacaktır. Alparslan’ın hayatta kalıp kalmayacağını önümüzdeki bölümlerde izleyerek hep birlikte  göreceğiz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda bir çok sevilen diziye yer veren Atv ekranlarında Salı akşamları izleyici ile buluşacak .İhanet ve entrikaların ardı arkası kesilmeyen dizide yeni bölümlerde neler yaşanacağı şimdiden izleyicinin merak konusu olmaya başladı.
 Ama Alparslan’ın öleceği söz konusu olmayacak
Yorumlar

Google+'da Paylaş