18 Kasım 2016 Cuma 22:15
En Güzel Öğretmenler Günü Mesajları Anlamlı Kısa Öğretmenler Günü SMS'leri
2016 Öğretmenler Günü 24 Kasım Perşembe günü kutlanacak.Her öğrenci için büyük önem taşıyan geleceğin mimarı olan öğretmenlerimize onların beğeneceği hediyeler alarak gönüllerini kazanabiliriz. 24 Kasım Öğretmenler Gününde öğretmenler için  hediyeler alabileceğiniz gibi uzaklarda olan öğretmen tanıdıklarınız içinde kutlama mesajları gönderebilirsiniz.Öğretmenler günü kutlama mesajları Öğretmenler Günü sözleri sizler için sayfamızda itina ile hazırlanmıştır.
Bizleri hayata hazırlayan eğitimimizde büyük katkısı olan öğretmenlerimize duyduğumuz saygı sevgi ve şükranlarımızı ile getirmek için öğretmenler günü en büyük fırsattır .Öğretmenler Gününde eski öğretmenlerinize hatırlamak onları ziyarete gitmek bir telefon ile olsa da mesaj göndermek hatırlarını sormak en büyük armağan olacaktır.En güzel öğretmenler günü mesajları sizler için sayfamızda derlenmişti.

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI
Ögretmen, Doğan Güneşe Benzer. Etrafını Aydınlatarak Karanlıklara Meydan Okur. Ögretmenler Günün Kutlu Olsun!

Tüm bildiklerini bize öğrettin, millete faydalı bireyler ettin, kalemi kılıçtan çok keskinlettin, çareler ürettin sen öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…
Bir Ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; Eğitim ve ögretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Ögretmenler Günün Kutlu Olsun!
Dünyanın en degerli varlıkları olan siz Öğretmenler! Bugün, Türk Öğretmeninin Şeref Günüdür. Ona Olan Saygıyı Yenileme, Onun Yüceliğini Anma Günüdür. Böyle Anlamlı Bir Günde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!
Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
Siz Ögretmenler “sevgi Elcileri” Siniz. Sınıfta yasama sevinci, Toplumda Huzur, Ülkede Barış, Meslektaşları arasında demokratliğin Simgesisiniz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
Sen bahçemde tek gül, kalbimde tek cansın. Sen sevdiren öğretensin öğretmenler gününüz kutlu olsun canım öğretmenim.
Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim.
Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sɑğlık ve mutluluklɑr diler, ellerinizden öperim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
7 Ayrı ülkeden 77 çeşit ɑrı gelse 777 çiçeğe konsɑ hiçbiri sizin kɑdɑr olmɑz öğretmenim. Öğretmenler gününüz kulu olsun.
Öğretmen demek eli öpülesi insan demek ellerinizden öper öğretmenler gününüzü kutlarım.
Anne ve babamdan sonra en güvendiğim insana öğretmenime şükranlarımı sunarım.
Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum derler. Ben sizin kırk yıl değil ölünceye kadar köleniz olurum…Öğretmenler gününüz kulu olsun.
Biricik öğretmenim canım öğretmenim iyiki varsın iyiki benimlesin. Sağol varol öğretmenler günün kutlu olsun.
Siz bir mum ışığı bizde o mumdan yararlanan öğrencileriz. Öğretmenler günün kutlu olsun.
Yeryüzünde öğretmenlikten daha şerefli bir meslek tanımıyorum.(Diyojen) Canım öğretmenim öğretmenler günün kutlu olsun…
 
Son Güncelleme: 18.11.2016 22:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş