25 Ekim 2016 Salı 23:54
Diriliş Ertuğrul yeni Katılan Oyuncular Yeni Sezon Başlama Tarihi
TRT ekranlarında yayınlandı andan itibaren büyük bir izleyici kitlesi oluşturan reyting rekorlarına imza atan Diriliş Ertuğrul üçüncü sezon bölümleri için geri sayım başladı. Diriliş Ertuğrul yeni sezon oyuncularından kimler olacak. Dizi yeni bölümleri hangi tarihte yayınlanacak merak edenler için sayfamızda gerekli bilgileri aktardık.

Diriliş Ertuğrul dizisi üçüncü sezon bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Yeni sezon fragmanını merak edenler haberimizde bulabilirler Diriliş Ertuğrul yeni sezon bölümlerini yeni oyuncular katılıyor. Üçüncü sezonu merakla beklenen dizinin yayınlanmasına çok az bir süre kaldı. TRT 1 ekranlarında yeni Sezonun ilk bölümü 26 Ekim Çarşamba günü izleyici ile buluşacak.

"Ertuğrul" karakterinin yeni sezonda Kayı beyi olduğunu aktaran Mehmet Bozdağ, "Ertuğrul Bey’in yolculuğunda başka bir hikaye başlayacak. Biraz gecikmeli gibi oldu ama yeni sezona başka bir hazırlıkla başlıyoruz. Yeni mekanlar, yeni obalar oluşturuldu. Yeni konseptler oluşturuldu ve yolculuğumuzda Bilecik Söğüt’e doğru gidiş var ve bu yıl da Ankara Karacadağ’daki hikayeleri ekrana getirmeye çalışacağız." diye konuştu.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ SEZON OYUNCULARI
Mehmet Cerrahoğlu
Yaman Tümen
Batuhan Karacakaya
Sedef Şahin
Erdem Alkan
Kürşat Alnıaçık
Gülsim Ali İlhan
Cem Uçan
Osman Albayrak
Lebip Gökhan
Elif Sümbül Sert
Cenk Kangöz
Fırat Topkurur
Gökhan Bekletenler
Serhat Barış
Ekrem Türker
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş