21 Ekim 2016 Cuma 21:54
Cesur Yürek yeni bölüm tekrarları yayınlanacak belli oldu
Cesur Yürek Yeni bölüm ve son bölüm tekrarları ne zaman yayınlanıyor? Cesur Yürek isimli dizi  ilgili öğrenmek istediğiniz pek çok şeyi  haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar….
Cesur Yürek isimli yeni dizi Show Tv ekranlarında izleyici ile buluştu.Yeni sezon dizilerinden Cesur Yürek  iddialı diziler arasında yerini alacağa benziyor.
2016-2017 sezonunda  yayın hayatına başlayan Cesur Yürek isimli yeni dizinin yapımcılığını Fark Film üstleniyor.Cesur Yürek isimli dizide birbirinden yetenekli oyuncular yer alıyor.Dizinin başrollerini Onur Tuna,Hüseyin Avni Danyal  ve Ruveyda Öksüz  paylaşıyor.Bol aksiyon içerikli olan Cesur Yürek  isimli dizi şimdiden izleyicinin beğenisini kazandı.
Show Tv’nin yeni sezon dizilerinden olan Cesur Yürek’in yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı oturuyor.Dizinin senaryosunu ise Ozan Aksungur ve Cüneyt Aysan yazıyor.
 Yeni dizi Cesur Yürek yeni bölüm ve tekrarları hakkında öğrenmek istediğiniz bilgilere sayfamızda  sizler için yer verdik. Sayfamıza göz atarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.
Sezonun iddialı yapımlarından Cesur Yürek dizisinin yeni bölüm tekrarlarının ne zaman yayınlanacağı  belli oldu.Showtv tarafından gündüz ve gece kuşağında belirlenmiş olan zaman dilimleri içinde Cesur Yürek isimli dizinin son bölüm tekrarlarını izleme fırsatı bulabileceksiniz.
Dizinin ilk bölüm tekrarları  14 Ekim Cuma/ 02:45- 15 Ekim Cumartesi 01:15 /23.30 _16 Ekim Pazar 16:00  saatlerinde Show Tv ‘de  ekranda olacak.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş