13 Ocak 2017 Cuma 01:16
Cesur ve güzel 10 bölüm fragmanı Cesur Sühan Korludağ 20 Ocak 2016'da
 Star TV ekranlarının aşk dolu dizisi Cesur ve güzel 10. yeni bölüm fragmanı ile izleyici kaçta çıkacak. Tuba Büyüküstün  hayranlarının yakından takip ettiği Cesur ve güzel dizisi son bölümü ile yine duygu dolu dakikalar yaşattı. İzleyiciler yayınlanacak yeni bölüm fragmanında neler yaşanacağını merak ediyor işte detaylar.

Televizyon ekranlarının romantik dizisi Cesur ve güzel 10. bölüm fragmanı yayınlandı.  Cesur ve Sühan aşkı doludizgin Star TV ekranlarında yaşanmaya devam ederken izleyiciler yayınlanacak olan 10.yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Cesur ve güzel son bölümde yaşanan sahneler büyük heyecan yaşatırken Suhan Cesur a yakın olmak ve babasının Cesur ve kurduğu tuzağın içine düşmüş olduğunun farkına varamamıştı..

Cesur ve güzel 10 bölüm fragmanı

CESUR VE GÜZEL SON BÖLÜM ÖZETİ

Cesur’un gerçek kimliğini öğrenmek Korhan’ın geçmişe gömdüğü anıların tekrar gün yüzüne çıkmasına neden olur. Dengesi alt üst olan Korhan, Hülya için çok kolay bir hedef haline gelir.

Cesur,babasının öldüğü geceyle ilgili çok önemli bir ipucunu, hiç tahmin etmediği bir kişi sayesinde elde eder. Aklı şüphelerle doluyken kendisine kurulan tuzağı fark etmez.

Cesur, Sühan’ı bir günlüğüne Korludağ’dan uzaklaştırmak ister. Sadece 24 saat her şeyi, kim olduklarını unutmak beraberlikleri için önemli bir adım olacaktır. Ancak Sühan, Cesur’a yakın olmakla, babasının Cesur’a kurduğu tuzağın içine de düşmüş olduğunun farkında değildir.

Son Güncelleme: 13.01.2017 01:17
Yorumlar

Google+'da Paylaş