21 Ekim 2016 Cuma 13:57
Bursa'da Aşırı Yorgun Şoför Alkollü Sanıldı Linçden Son Anda Kurtuldu
 Bursa'da seyir halinde olan otobüsün sürücüsü aşırı yorgunluktan dolayı yolcular tarafından alkollü zannedilen, yolcuların kendisine saldırması üzerine kapıları kapatarak olay yerinden uzaklaşan araç sürücüsü, yapılan ihbar üzerine trafik ekiplerince kentin başka bir noktasında durduruldu .Polislerin yaptığı incelemeler sonucunda alkollü olmadığı ortaya çıktı.Dün akşam saatlerinde Yıldırım ilçesi emirsultan Mahallesinde yaşanan olay Bursa'da yayın yapan Bursa Hakimiyet törenin ihbar hattına vatandaşlar tarafından cep telefonuyla çekilerek gönderilen görüntüler ile patlak verdi.
6-E Numaralı halk otobüsünün sürücüsü Derebahçe durağından yolcularını her zaman olduğu gibi alarak Özlüce istikametine doğru yola koyuldu .2 durak sonra otobüs şoförü emirsultan durağına gelince direksiyon başında oldukça halsiz kaldı .Yolcular kendisine tepki gösterince 50 metre Kader daha ilerledikten sonra otobüsü durdurdu yolcular şoföre Tepki göstererek inmeye başladılar olayın ardından kapıları kilitleyen otobüs şoförüne vatandaşlar tepki gösterdiler açık camdan sürücüye saldıran Öfkeli vatandaş kapıyı açamadı.

Şoför linç etmeye Kalkan yolcuların bu hareketi üzerine otobüsü hareket ettirerek Emir Sultan tünelinden ayrıldı bir vatandaş olayı saniye saniye görüntüler Diğerleri de durumu polise bildirdi.İhbar üzerine trafik ekipleri Stadyum Kavşağı'nda otobüsü durdurdu. Yapılan kontrolde sürücünün alkollü olmadığı sadece aşırı yorgun olduğu tespit edildi. Evrakların incelenmesi sonucu muayenesi geçen otobüs hakkında işlem yapıldı.
 
Son Güncelleme: 21.10.2016 14:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş