27 Ocak 2016 Çarşamba 16:24
Big Brother Türkiye Haftanın Lideri – Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

 
1 bölümüyle 28 Kasım 2015 taihine Star Tv ekranlarında ünlü sanatçı  Asuman Karause'nin sunumuyla evlerimize konuk olan Big Broder Türkiye de 8 erkek 8 bayan yarışmacı bir evde 100 gün boyunca beraber yaşayacaklar ve istenenleri yapacaklardır
Yarıma sonunda kazananın alacağı büyük ödülü tam 100 bin TL olan yarışma birçok ülkede de beğeniyle takip edilmektedir. Yarışmacılar bir evde tam 100 gün boyunca hiç bir şekilde dış dünya ile temasları olmayacak şekilde yaşamak zorundalar.
Big Broder ne derse kural o dur. Big Broder ın kurallarını ise sadece kendisi bilmektedir. Her an Her şey olabilir . Bu kurallarda her gün değişebilir.
Yarışmacılar eve ve kurallara alışmaya çalışırken ilk görev liderlik ve dokunulmazlık olarak geldi . Yarışmaya Şırnak'tan katılan Sinan kısa zamanda hem arkadaşlarının hem de izleyenlerin sempatisini kazandı . Şırnak'tan yük taşıyan bir tıra binerek İstanbul'a yarışmaya geldiğini anlatan Sinan'ın hayat hikayesi zorluklarla dolu.
Sinan 6 . haftada lideliği kazandı . Bu Sinan'ın üçüncü lideliği oldu. Big Broder'ın verdiği ipi çözmeyi başaran Sinan mücadelesi sırasında Çağla için Demir abi için diyerek başarısını eve veda eden arkadaşlarına armağan etti.
Sinan yaptığı konuşmada             " liderliğin ardından yaptığı konuşmada “Ben hep şunu söylüyorum, ummadık taş baş yarar. Burası ‘Big Brother’. Her an her şey değiştiği için artık beklemediğin şeyler olabilir. Bence bu saatten sonra benim ne kadar güçlü olduğumu anlamışlardır. Anlamadıysalar da, ileriki haftalarda zaten onlara kendimi gösteririm" dedi
BIG BROTHER TÜRKİYE YARIŞMACILARI
Big Brother Yasin
Big Brother Rezan
Big Brother Alphan
Big Brother Seda
Big Brother Hüseyin
Big Brother Tuğra Elendi
Big Brother Oktay
Big Brother Gökçen
 Big Brother Sinan
Big Brother Çağla Elendi
Big Brother Demir Elendi
Big Brother Gülşen Elendi
Big Brother Onur
Big Brother Arsel
Big Brother İdil
Big Brother Funda
 
 
 
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş