27 Ocak 2016 Çarşamba 16:19
Big Brother, Oktay Yavuzarslan kimdir?

Dünyada çok takip edilen yarışmalardan biri olan Big Brother ülkemizde yerli versiyonu yayınlanmaya başladı. 28 Kasım Cumartesi ekrana gelen yarışma izleyenlere öncelikle şok etkisi yarattı. Program içeriği çok farklı olan programı seyredenleri şaşkınlık çevirdiler ve yarışma gündemine bomba gibi düştü. Sunucusu Asuman Krause olan Big Brother yarışmasında 8 kadın ve 8 erkek var. Yarışmacılar arasında kıyasıya bir rekabet var çünkü kazanan 1 milyon lira ödül alacak.
Alışılmışın dışında bir yarışma olan Big Brother fiziksel güç ve zeka gerektiriyor. Etaplardan oluşan yarışmada katılımcılar tüm yeteneklerini ortaya koyarak kazanmaya çalışacak. Ortada büyük bir ödül olunca yarışmacılar tüm hırslarını ortaya koydular. Yarışmacılar hırslı görüntüsüyle seyircileri şaşkına çevirdi. Aynı zamanda yarışmacıların arasındaki diyaloglar dikkat çekiyor. 100 gün boyunca aynı evde yaşayacak olan yarışmacıların kaderi halk oylamasıyla da tayin edilebilecek.
Kendilerine verilen görevleri yapması beklenen yarışmada hem kendilerini hem de rakiplerini denemek zorunda kalacak. Yarışmayı düzenleyen Endemol Shine, her yeri kameralar ile izlenen 3 bin metrekarelik bir ev hazırlandı. Biri bizi gözetliyor gibi 7/24 yarışmacılar gözlemlenecek.
“Big Brother Türkiye” yarışmacıları arasında olan Oktay Yavuzarslan 1980 yılında Ankara’ da doğdu.  Oktay Yavuzarslan kendisini “Vücud Geliştirme” sporu yapmış ve buz hokeyine çok meraklıdır. Evli ve bir çocuk babasıdır.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş