23 Şubat 2016 Salı 19:12
Beyaz Show Hayranları Üzülecek mi Beyaz Show Ne durumda 23/02/2016
Milyonları ekrana kilitleyen Beyaz Show’dan üzücü haber.Sevenleri şaşkın.Neden böyle oldu diye izleyiciler üzgün olduklarını dile getirdiler.
 
Yıllardır program yapıyor ve hiçbir programını bant yayın olarak yapmamıştı.Beyazıt Öztürk 20.yılında canlı yayın yapmak yerine bant yayın yaptı.Program bat yayın olduğu için izleyiciler telefona dahi bağlanamamanın üzüntüsünü yaşadılar.
 
Bilindiği gibi Geçtiğimiz haftalarda Beyaz Show’a öğretmen olan Ayşegül hanım bağlanmıştı ve terör örgütünden bahsetmişti.Yapılan bu konuşmanın ardından Beyazıt Öztürk’e 850 bin Tl para cezası gelmişti.Para cezası yetmezmiş gibi diğer programında da slogan atmışlar ve pankart çıkarmışlardı.Bunlardan dolayı ise Beyaz Show yarıda kesilmişti.
 
Zor süreçler geçiren Beyazıt Öztürk bir diğer haftayı da bant yayın olarak yapmıştı.Yayın konukları ise Mustafa Ceceli, Zuhal Topal, Aşkım Kapışmak ve Derya Şensoy oldu.
 
Bu hafta yayınlanmayacak olan programın 19 Şubat tarihinde yeniden cap canlı ekranlarda olacağı ve konuk olarak ta Ata Demirer olacağı öğrenildi.
 
Son Güncelleme: 23.02.2016 19:25
Yorumlar

Google+'da Paylaş