14 Kasım 2016 Pazartesi 20:03
Benim Adım Feridun Konusu ve Oyuncuları

Benim Adım Feridun filminin oyuncu kadrosunda kimler var? Benim Adım Feridun konusu nedir?  merak edilenler haberimizin detayında.

Yapımcılığını TAAF’ın üstlendiği yönetmen koltuğunda Çağan Irmak’ın oturmuş olduğu Benim Adım Feridun filminin galası Kanyon’da yapıldı. Gala’ya Halil Sеzai Paracıkoğlu, Büşra Pekin, Dеfnе Yalnız, Kаdriye Kenter, Suzan Aksoy, Tаrık Pabuçcuoğlu, Güngör Bayrak, Cem Kurtoğlu, Ayşe Tunаboylu ve Özge Borak  katıldı.

Benim Adım Feridun isimli filmin Galası yapıldı .Galaya filmin oyuncuları ve pek çok davetli katıldı. Gala’da Benim Adım Feridun’un yönetmeni Çağan Irmak, Çağan Irmak’ın  hikayesini  film için senaryolaştırdığı Mahir Ünsal Eriş  ve filmin oyuncuları boy gösterdi.

Bir çok yetenekli ismin rol aldığı bomba gibi  bir film geliyor. Halil Sezai, Büşra Pekin, Tarık Pabuçcuoğlu, Kadriye Kenter, Defne Yalnız, Suzan Aksoy, Güngör Bayrak ve Özge Borak gibi oyuncular  yer alıyor. Benim Adım Feridun’un 2016 yılının sonlarına doğru vizyona girmesi bekleniyor.

Benim Adım Feridun Galası yapıldı.Gösterimden önce basın mensuplarının karşısına çıkan filmin yönetmeni  Çağan Irmak “13’üncü filmim bu. 13’ün uğursuz olduğu iddia edilir ama inşallah şeytanın bacağını bu filmde kıracağız” diye konuştu.

Benim Adım Feridun konusu

Benim Adım Feridun ‘da yaşadığı aşk acısını atlatmaya çalışırken kendisini önce bir düğünde  ardından  kendini yeni bir aşkın içinde bulan bir adamın hikayesi konu ediliyor.

Geçtiğimiz gün yönetmenliğini Çağan Irmak’ın  yaptığı Benim Adım Feridun ‘un galası gerçekleştirildi. Gala için fuaye alanına  kurulan nikah masası davetlilerin dikkatini çekti. Davetliler nikah memuru ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmediler. Gala’da davetlilere lavanta kesesi dağıtıldı.

Yorumlar

Google+'da Paylaş