06 Aralık 2016 Salı 12:19
Bedelli Askerlik 2017 (Bedelli Askerlikte Son Durum ve Detaylar)
 Bedelli askerlik 2017 yılında çıkacak mı hükümet bedelli askerlik konusunda ne düşünüyor?Herkes tarafından merakla beklenen bedelli askerlik yasası 2017 yılında çıkacak mı son durum nedir sorusu merak edilirken gerekli bilgileri ve son gelişmeleri sizler için sayfamızda hazırladık...

2 yıldır çıkması beklenen bedelli askerlik binlerce kişi tarafından merak konusu oldu .Bedelli askerlikte son durumu merak eden vatandaşlar için yaptığımız araştırmalara göre şu an görünürde bedelli askerlik söz konusu değil.Peki çıkar mı Çıkmaz mı bu sorunun cevabı da kesin değil.


Bedelli Askerlik 2017 (Bedelli Askerlikte Son Durum ve Detaylar)

2017 yılında Şubat ya da Mart ayında bedelli askerlik konusunu yeniden gündeme gelmesi bekleniyor.Bedelli askerlik ile ilgili Başbakan Binali Yıldırım'dan açıklama geldi katılmış olduğu bir televizyon programında Binali Yıldırım Bedelli askerliğin Türkiye'nin gündeminde olmadığını söyledi .

Başbakan Binali Yıldırım'dan Bedelli Askerlik Açıklaması. Bedelli askerliğin şuan için gündemde olmadığını sözlerine ekledi. Yıldırım, öğretmen atamalarına ilişkin açıklamada bulunarak,

"(Engelliler için) Onlara müjde var. Tabii ki engellileri ihmal edecek değiliz. Engellilere gerekli kontenjanı vereceğiz. Bugüne kadar engellilere yaptığımız her türlü düzenlemeden çok büyük zevk aldık. Kimin engelli olacağını bilemeyiz. Bedelli Askerlik ile ilgili merakla beklenen açıklama sonunda geldi Önemli olan fiziki engel değil, zihinlerdeki engeldir. Yaralananları ziyaret ettim" ifadelerini kullandı.

 

Son Güncelleme: 06.12.2016 12:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş