06 Ekim 2016 Perşembe 23:28
Babam ve Ailem Dizisi reytingleri Nasıl İzlenme oranı Yüksek mi?
Televizyon ekranlarında daha tanıtım fragmanları ile büyük ilgi gören Babam ve Ailesi dizisi ilk bölümünde nasıl bir reyting ortalaması yakaladı.İzleyici tarafından merak konusu oldu oyuncu kadrosunda Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Sercan Badur, Erdem Akakçe, Emel Göksu, Caner Şahin, Eva Dedova, Sera Kutlubey, Can Albayrak gibi isimlerin yer aldığı Babam ve Ailesi dizisinin Reyting sonuçları sizler için sayfamızda yayınlandı.

Anda yayınlanan yeni dizi Babam ve ailesi ilk bölümü ile izleyicilerin beğenisine sunuldu dizinin ilk bölümü ne kadar izlendi merak ediliyor Gold film tarafından hazırlanan Babam ve Ailesi dizisinde Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Sercan Badur, Erdem Akakçe, Emel Göksu, Caner Şahin, Eva Dedova, Sera Kutlubey, Can Albayrak, Zeynep Doğa Doğuşlu, Hakan Altuntaş, Sezin Bozacı, Ecem Simge Yurdatapan, İlker Özer, Kubilay Karslıoğlu, Fulya Ünvan, Emre Başer gibi isimlerin yer aldığı Babam ve Ailesi 1.bölümü ile reytinglerde kötü bir sonuç aldı.

Dizi tanıtımları ile büyük ilgi görse de Total grubunda sıralamada 12 sırada yer aldı.Tekrar bölümüyle 15 sırada tutuna bildi AB grubunda ise 5 sırada yer almış olsa da dizinin Toto sonuçları daha büyük önem arz ediyor .Yani bu demek oluyor ki dizinin performansı aynı şekilde devam ettiği takdirde ekranlara veda edebilir. Kısa süre içerisinde bu kadar usta oyuncu ile final bölümü ile karşımıza çıkma ihtimali gerçekleşebilir. Babam ve Ailesi dizisinin reyting oranları Yükseliş göstermediği takdirde 23 hafta içerisinde ekranlara veda edeceğini tahmin ediyoruz.
 
Son Güncelleme: 06.10.2016 23:33
Yorumlar

Google+'da Paylaş