20 Kasım 2016 Pazar 21:56
Aşk Laftan Anlamaz Azize Hatun Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?
 Show TV ekranlarında beğenilerek izlenen dizi Aşk Laftan Anlamaz 19 Kasım Cumartesi akşamı yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı.Dizide Azize Hatun öldü mü merak ediliyor. Hayat kendisini affettirmeye kadına Murat'ın peşine takılırken Haşmet gazeteden okuduğu bir haber ile sinirlerine hakim olamaz ve Sarte’ye gelir. Eline aldığı tabanca ile Murat'tan hesap sormak isterken Haşmet dedenin karşısına Azize Hatun çıkar ve torununu vurması için önce kendisini öldürmesi gerektiğini söyler Peki Azize ölecek mi işte dizinin detayları...

Aşk Laftan Anlamaz Azize Hatun Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?

Aşk Laftan Anlamaz dizisinde bu hafta Show TV ekranlarında heyecan dolu dakikalar yaşandı. Murat Haşmet birinin elindeki silahı almak için çaba sarf ederken görünmez kaza meydana gelir ve silah patlar ortalık curcunaya dönerken herkes kim vuruldu Kim öldü diye telaşa kapılı. .Silahtan çıkan Kurşun ise Azime hatunu Hedef almıştır ağır yaralanan Azime hatun apar topar hastaneye yetiştirilir ancak dizide Azize hatunun ölüp ölmediği muammadır.Dizinin güçlü karakterlerinden olan Azime hatun ekranlara veda edecek mi diziden ayrılıyor mu merak konusu oldu .

20. bölüm fragmanına baktığımızda Azize Hatun’un ölmediğini hastanede bakım altında olduğunu görüyoruz.Azize Hatun hayranlarının gönlü ferah olsun diziden ayrılmıyor.

Son Güncelleme: 20.11.2016 21:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş