22 Ekim 2016 Cumartesi 13:12
Arka Sokaklar dizisi oyuncu kadrosuna 2 yeni isim!
Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Arka Sokaklar dizisinde heyecan devam ediyor. Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna 2 yeni isim katıldı. Dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..
 
Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Alp Korkmaz, Oya Okar, Ozan Çobanoğlu, Özlem Çınar, Figen Evren ve Nazlı Tosunoğlu gibi isimleri oyuncu kadrosunda barındıran ve her bölümü merakla takip edilen Arka Sokaklar dizisi ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Her Cuma akşamı saat 20.00’de hayranlarıyla buluşan dizinin oyuncu kadrosuna 2 yeni isim daha katıldı. Bir dönemin en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Akasya Durağı dizisinde rol alan Ayça İnci ile yine son olarak Poyraz Karayel dizisinde rol alan Emir Çiçek Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Arka Sokaklar dizisinde Ayça İnci Yonca Kara karakterini Emir Çiçek ise Sami Kara karakterini canlandıracak. Arka Sokaklar dizisi yeni bölümü ile 28 Ekim Cuma akşamı Kanal D’de!
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş